הסרה של חומרים בצורה יסודית

0
217
קרדיט: sagncs.co.il

 

הסרת שאריות דבק או כל חומר כזה או אחר הינה תופעה נפוצה במידה והבית שלכם עובר שיפוץ או תיקון או כל דבר כזה או אחר. לשם כך נצטרך להשתמש בחומרים מיוחדים על מנת להסיר את הדבק בצורה טובה ושלא ישאיר לנו סימנים ושאריות, בדרך כלל אנשים חושבים שהסרת דבק לבד יכולה להתבצע עם חומרי ניקיון רגילים אך לא כך הדבר, תחילה עלינו להבין באיזה סוג דבק מדובר. דבק צמנטי? בדרך כל דבק צמנטי יהיה דבק קרמיקה,  דבק 3 שניות דבק מגע או כל סוג דבק אחר. לשם הורדת שאריות דבק צמנטי  תוכלו לרכוש את אחד מתכשירי הניקוי  של חברת SAG שפיתחה תכשיר נפלא ואפקטיבי בהורדת שאריות דבק צמנטי – MR800 הינו תכשיר מרוכז הניתן לדילול עם מים, התכשיר ימיס את הצמנט הנותר ואת שאריות דבק הקרמיקה. בנוסף התכשיר מעולה להסרת כל סוגי הצמנט לאחר שיפוץ או בנייה- שאריות לכלוך של רובה, טיח, מלט ובטון. לכל בעיית ניקיון מכל סוג שהיא פנו לחברת SAG שהיא ענקית בתחומה ועובדת עם מיטב החברות הכי גדולות בארץ כדוגמת: חמת גדר, קבוצת פולימרס, הילטון, ישרוטל, בתי חולים, בתי זיקוק, אסדות קידוח ועוד, בנוסף לשירותי הניקיון, SAG תגן גם על התשתיות הקיימות תוך הבאת החומרים האיכותיים ביותר.

ניקיון אפקטיבי

שיפצתם את הדירה והשיפוץ יצא מדהים, עכשיו מה שנותר זה לנקות. ניקיון דירות לאחר שיפוץ להמלצתנו הוא דבר אשר עדיף לעשות אותו לבד, שכן כך תוכלו לבחור באילו מוצרים להשתמש וכמה להשתמש, לשם כך יש מספר מוצרים שאנו ממליצים שתרכשו לשם הניקוי, 1. MR800 תכשיר לניקוי אריח קרמיקה וגרניט פורצלן, התכשיר ינקה שאריות בטון וצמנט בצורה הטובה ביותר והקפדנית ביותר ללא כל פגיעה בתשתית. ומכיוון שהתכשיר מרוכז ניתן לשלוט בעוצמת הדילול ובכך להשיג את תוצאת הניקוי האופטימלית ביותר. 2. B4 הינו ספרי המאפשר ניקוי של צבע שנדבק על אריחי קרמיקה ופנלים. 3. BM107 להסרת כתמים קשים כמו רובה אפוקסית, שליכט צבעוני ועוד. כמובן שכל התכשירים הינם של חברת SAG שמומחית בפיתוח ומתן פתרונות בעולם הניקיון. בנוסף כיום משתמשים גם בחיפוי או מדרגות באבן טבעית. אבן טבעית כמה שבמהותה הנה תשתית חזקה היא סופגת וסופחת. ולכן הפתרון הטוב ביותר לשמור ולהגן עליה הנו ליישם סילר לאבן טבעית. לחברת SAG מגוון רחב של סילרים כאשר בחברה יידעו להמליץ לכם איזה סילר מתאים לאיזה אבן כי גם פה נוכחתי לדעת שמדובר בעולם שלם.

 

תכשירים לניקיון

באופן כללי, לחברת SAG מלבד פתרונות מקצועיים לאחר שיפוץ ובנייה, קיימת קטגוריה שלמה לניקיון שוטף של הבית. החל מתכשירי ניקוי להסרת אבנית ממקלחונים ומברזים המקלחונית, הסרת כתמי עובש המצטברים על הקיר או קרמיקה. ניקוי המזגן ביישום פשוט קל ויעיל לבד באמצעות המזגנית מה שחוסך לא מעט כסף ומאריך את חיי המזגן. ולאחרונה השיקו תכשיר חדש לניקוי חלונות CS500- קריסטל שיין, אחד מתכשירי הניקיון שלא הכרתי דומה לו. הבריק את חלונות ביתי באופן מרהיב.

לפרטים נוספים צרו קשר עם חברת SAG שמומחית בתחום הניקיון ומשווקת את המוצרים האיכותיים ביותר לכל סוגי הניקיון השונים תוך הקפדה על המוצרים הטובים ביותר, לפרטים נוספים צרו קשר במספר הטלפון: 04-8255551

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here