אוכל לכלבים – מותגים, סוגים, כמויות ומחירים

0
2197
אוכל לכלבים – מותגים, סוגים, כמויות ומחירים
קרדיט freepik

אם אתם מגדלים כלב אתם בטוח מוצאים את עצמכם טרודים בעניין האוכל של הכלב שלכם. האם האוכל מתאים וערב לחכו? האם המזון שאתם מספקים לכלב שלכם איכותי ועונה על הצרכים שלו? שימו לב – בתחום המאכלים לחיות מחמד יש כיום מגוון רחב וסוגים שונים של מאכלים שעשויים להתאים לכלבים שונים בשלבים אחרים של החיים שלהם. כמובן שלכם יש מטרה לאתר את המזון הנכון והמתאים לכלב שלכם במצבו הנוכחי.

המותג של האוכל

יש מספר מותגים מובילים אשר המוצרים שלהם ידועים באיכות שלהם ובהרכב הייחודי שלהם. חברות אלו מספקות מאכלים שמורכבים מחלבונים וירקות טריים וכמות מעטה יחסית של פחמימות. אמנם מזונות אלו יהיו יקרים יותר מתערובות פשוטות יותר, אבל אי אפשר להשוות כלב שמקבל מזון איכותי לכלב שניזון ממאכלים באיכות בינונית או ירודה.

הטעם המתאים

לכל כלב יש טעם משלו וחשוב לכם להתאים לו את המזון הנכון שימצא חן בעיניו. תמיד בשלב הראשון יהיה צורך לנסות מאכלים בטעמים שונים ולאתר את המזון שהכלב שלכם מעדיף. בהמשך תוכלו לרכוש בקביעות את אותו מוצר במידה והכלב שלכם נהנה ממנו, והוא מקבל מהמזון את מה שהוא צריך להתפתחות תקינה.

מזון מיוחד ורפואי

יש מקרים בהם נוצר צורך לספק לכלב אוכל רפואי. זה קורה כמובן במצבים בהם הכלב חולה או חלש בצורה קיצונית. במקרים כאלו יהיה נכון לפנות לבדיקה אצל ווטרינר כדי לקבל אבחון מקצועי ומקיף. האבחון יכלול גם המלצה על מזון נכון ומתאים לכלב. מזון כזה שמחזק את המערכת החיסונית ונותן לכלב את הכוחות להתחזק ולהתגבר על המחלה

כמויות, מחירים וסוגים

היות וקיים מבחר רחב של מאכלים לכלבים, חשוב לבחון את המוצרים מכמה היבטים לפני שמחליטים מהו המזון הנכון והמתאים לכלב שלכם. ראשית יש לבדוק כמובן את איכות המוצר, לאחר מכן יש לשים לב לעניין המחיר בהשוואה לכמות שהאריזה מכילה. פרמטרים אלו יעזרו לכם לקבל את ההחלטה ולבחור את המאכל הנכון לכם ולכלב שלכם. האוכל האיכותי ישפר את איכות החיים של הכלב וישפיע גם על המראה שלו.

המאמר נכתב באדיבות דרך החיות – חנות וירטואלית המספקת ציוד ומזון לבעלי חיים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here