אוקייקיופיד: כן, הכלב שלך באמת משיג לך דייטים

0
282


נתונים מאפליקציית ההיכרויות הפופולרית OkCupid חושפים כי חיית המחמד שלך באמת גורמת לך להראות מושכת יותר. כלבים מנצחים במאבק על חיית המחמד הטובה ביותר להשגת דייטים.

ישראלים אוהבים את חיות המחמד שלהם. כשהערכות אומרות שישנם למעלה מ- 30,000 כלבים רשומים בתל אביב בלבד, זה אינו מידע מפתיע. מה שעשוי להיות מפתיע יותר, לעומת זאת, הוא עד כמה חיית המחמד שלך יכולה לעזור לך בעולם ההיכרויות. נתונים מאפליקציית ההיכרויות הפופולרית OkCupid מגלים כי 45% מהמשתמשים הישראלים חושבים שכלב בפרופיל ההיכרויות שלך הוא דבר מושך במיוחד. 

כפי שמתברר, להעדפה הזו יש השפעה ניכרת על הסיכויים שלכם לצאת לדייט – ישראלים ב- OkCupid שמעדיפים כלבים זוכים ל 43% יותר התאמות מאשר אלו שמעדיפים חתולים, כמו גם 29% יותר לייקים.

אם היו צריכים לבחור איזה חיית מחמד עדיפה, נראה שיש זוכה מובהק – 54% מהמשתמשים הישראלים אמרו שהם “אנשי כלבים”, ורק 8% מכנים את עצמם “אנשי חתולים”. 32% אמרו שהם אוהבים את שניהם. 

 

ובכלל, 81% מהמשתמשים הישראלים באפליקציה מכנים את עצמם כאוהבי חיות מחמד. וכהוכחה: רוב הישראלים הצהירו שהם נותנים לחיות המחמד שלהם לישון על המיטה שלהם…

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here