אזעקה לבית

0
56
אזעקה לבית
קרדיט https://www.ben-security.co.il/

אם אתם רוצים לישון בצורה רגועה ובטוחה, אתם חייבים שבבית שלכם תהיה אזעקה שתדע להתריע ברגע האמת ובצורה חכמה כך שלא תפספסו את זה. בין אם זה גניבות, פריצות או כל נזק משמעותי אחר שיכול לקרות בסביבת הנכס שלכם, אתם לא מעוניינים שהוא יקרה ולא משנה מה השעה. בין אם אתם בעבודה או ישנים על מיטותיכם, אתם רוצים לזכות ברמת חיים איכותית ולישון ללא שום פחד. רק מערכת הגנה לבית – רישות של מצלמות אבטחה, אזעקה וגלאים חכמים מבית בן בטחון, תוכל לספק לכם את הביטחון המקסימלי.

אזעקה לבית – ממה היא מורכבת

  • המוח של המערכת נמצא בלוח הבקרה. לוח הבקרה הוא למעשה המחשב שמפעיל ומנהל את מערכות האבטחה של הבית או העסק, מתקשר עם כל אחד מהרכיבים המותקנים, מפעיל את האזעקה כאשר האזור נפרץ ומתקשר עם מערכת או חברת מוקד בקרה. שאלו את המתקין לגבי כל הפונקציונליות של הבקרה על מנת להבין יותר את טיבו ואילו אפשרויות יעילות ישמשו אתכם.
  • לוח הבקרה בדרך כלל כולל משטח מגע לאינטראקציה נוחה וקלה, מקום להזנת קוד גישה להפעלה ונטרול המערכת, לאפשר שליטה באמצעים אלחוטיים כמו שלטים ועוד.
  • חיישני דלת וחלון מורכבים משני רכיבים שמותקנים סמוך זה לזה. אחד מהרכיבים מותקן על החלון או הדלת והרכיב השני על אדן החלון או משקוף הדלת. כאשר חלון או דלת סגורים, שני החלקים של החיישן מתחברים זה לזה, מה שיוצר מעגל אבטחה. יש לוודא כי המעגל הזה מתואם היטב ושני הרכיבים יוצרים קישוריות.
  • כאשר חיישני התנועה חמושים ופועלים, הם מגנים על המרחב הנתון באמצעות יצירת אזור בלתי נראה שלא ניתן לעבור או לפרוץ דרכו מבלי להשמיע את האזעקה ולהזניק את הסייר של חברת המוקד. חיישנים אלו משמשים אותנו להגנת חדרים בהם יש חפצים יקרי ערך כמו כספות, אזורים רגישים אחרים או לטובת שמירה על ביטחונכם.

אזעקה לבית – דואגים לביטחון שלכם

רוצים להיות שלווים ובטוחים? לדעת שהרכוש שלכם מוגן ושמור? שאין אף אחד שיהיה מסוגל לפרוץ לאזורים האישיים שלכם? עם חברת האבטחה ושמירה בן בטחון זה אפשרי. עם ותק וניסיון של מעל שלושה עשורים, החברה עושה הכל על מנת שהלקוחות שלה יהיו רגועים ובטוחים ברמה המקסימלית. יש לנו את כל השירותים והמוצרים כמו מערכות אזעקה לבית על מנת להבטיח לכם את זה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here