איטום מעברי אש – עם אביזרים מתקדמים

0
104
איטום מעברי אש – עם אביזרים מתקדמים

מדי יום ביומו אנו מתמודדים עם מגוון סכנות ומצבי חירום – כאשר שריפה וקיומה של אש הינה דוגמא בולטת לכך. על מנת שנוכל להתמודד עם מציאות זו על הצד הטוב ביותר, יש להסתייע במגוון פתרונות איטום מעברי אש, העומדים לרשותנו – לצורך מניעה של מעבר האש בין החדרים השונים והקומות בבניין.

ביצוע איטום מעברי אש בטיחות לצורך מניעת שריפה, הינה פעולה חיונית וחשובה לכל מבנה. הרי במבנים שונים ברחבי הארץ ישנם פתחים באזורי אש; פתחים דרכם עוברים, בין היתר, מערכות אלקטרומכניות שונות. על מנת שניתן יהיה למנוע את מעבר להבות האש והעשן לאזורים אחרים – יש להתעניין בכל הנוגע אל פתרונות איטום מעברי אש. חברת ש.מ. מיגון ובטיחות תסייע לכם בכך – ללא כל צל של ספק. ש.מ מבצעים פרוייקטים מעכבי בעירה למגוון פתרונות למיגון אש וכמו כן משווקים מעכבי בעירה לביצוע עצמי, הכוללים מיגון אש ואיטום בבטון.

פתרונות לעיכוב בעירה? בזכות המומחים בתחום

ההתמודדות עם הסכנות שמביאה עמה אש השתפרה והשתדרגה לאורך השנים, כאשר כיום ישנם פתרונות מרשימים ויעילים. מתעניינים בכל הנוגע אל אמצעי איטום מעברי אש? ברצונכם לוודא כי המבנה בו אתם גרים או עובדים יעמוד בפני מקרים של להבות ועשן? במקרים אלו, יש לפנות אל חברת ש.מ. מיגון ובטיחות ולהתעניין בכל הנוגע אל צבע מעכב בעירה. מטרתו של צבע זה היא לצמצם ולמנוע ככל האפשר את ההתפשטות של האש ושל העשן באזורים בעלי סיכון לשריפות.

נציין, בשלב זה, כי ישנם סוגים שונים של מעכבי בעירה. למשל, ניתן להתעניין בכל הקשור בצבע לפלדה (לוחות KBS), צבע KBS , צבע מעכב בעירה לעץ ועוד. סוג זה של צבע מעכב בעירה מתבסס על שיטה ייחודית: כאשר נוצר המגע בין הצבע לאש, מתקיימת תגובת כימית השואבת את החום ובתמורה – משחררת גזים המצמצמים את הבעירה. מדובר במענה יעיל ואיכותי שיסייע לכם רבות במצבים מסוכנים.

לפנות אל ש.מ. מיגון ובטיחות

כיום ישנם פתרונות רבים בתחום עיכוב הבעירה: החל מצבעים מעכבי בעירה, בטון חסין אש, יריעה תופחת למיגון תעלת כבלים, כריות תופחות ועד לכה מעכבת בעירה. כדי לקבל מידע נוסף בתחום זה, אתם מוזמנים לפנות אל חברת ש.מ. מיגון ובטיחות. חברה זו מספקת את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום איטום מעברי אש ומעכבי בעירה. עובדי החברה ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה. לפרטים נוספים, ניתן ליצור קשר בטלפון: 09-7731368

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here