איך להיות מאושרים ובריאים

0
96
קרדיט: Freepik

פעם חשבתם כמה סוגים של בדיחות ילדים יש? או מי המציא את בדיחת האבא האהובה עליך? מתי מתאים לספר בדיחות לילדים שלנו מול חבריהם מבלי להביך אותם? התשובה היא כמובן, כל הזמן! ידוע כי אנשים שצוחקים הרבה חיים יותר, ואין ספק כי אנחנו האנשים המבוגרים משפיעים על הילדים שלנו ויכולים ללמד אותם לקחת בהומור את החיים. להכיר בדיחות ולספר אותן בבית יכול להוות דרך מהממת לבלות את הזמן המשותף שלנו יחד. היום כולם כבר יודעים שצחוק שווה בריאות כללית ובפרט תורם לבריאות הנפשית שלנו, אז בואו נשתף את הילדים שלנו ונלמד אותם איך להיות אנשים מאושרים ובריאים.

צפייה בסרט- פעילות מרגיעה לילדים ולהורים

כשכבר נמאס להתלוצץ ולקשקש ורוצים קצת להירגע, לשכוח מהצרות ולהשקיט את המחשבות שעובדות שעות על גבי שעות, נון סטופ וללא הפסקה, רבים בוחרים לצפות סרט לילדים לצפייה ישירה. המבוגרים מאיתנו וודאי זוכרים איך פעם היינו צריכים לנסוע ברכב לחנות הוידאו ולהשכיר סרט בעזרת מכונה מיושנת, ואז להגיע הביתה ולהכניס את הקלטת למכשיר עתיק ורווי תקלות שנקרא מקלט וידאו? כיום, בעידן הדיגיטלי והמשוכלל כבר אין צורך לצאת מהבית כדי ליהנות מצפייה של סרט- זמינות הסרטים גדלה באופן מופלא והיום ניתן לצפות בסרטים בצפייה ישירה מן המחשב הביתי, שאפילו ניתן לחברו לטלוויזיה בעזרת כבל מתאים ולצפות בכל סרט שתרצו.

ההנאה שבפרטים הקטנים

בכל משפחה מרובת ילדים תמיד תוכלו למצוא את השעה ביום, או לפחות בסוף השבוע, שאתם רוצים להושיב את הילדים שישחקו קצת במשחקים לילדים. בזמן שהם משחקים ומבלים, אתם ההורים תוכלו לנקות קצת את הבית, אולי לסיים משימה דחופה בעבודה שהשארתם ככה לדקה פנויה, לקפל כביסה, להכין אוכל או סתם לשבת ולנוח אחרי ימים עמוסים במיוחד. ילדיכם וודאי נהנים לשחק במשחקים המיוחדים, המהנים והאיכותיים באתר הידברות לילדים- עולם הילדים שם מציע מגוון רעיונות למשחקים שווים שמתאימים לטווח גילאים רחב במיוחד. משחקי זיכרון, משחקי חשיבה, משחקי מהירות, משחקי ספורט, משחקים יהודיים וכמובן גם משחקים לימודיים. אז אם אתם רוצים להעניק לילדים שלכם חוויה מרגשת, כנסו לאתר עולם הילדים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here