איך למצוא עורך דין פלילי מומלץ? המדריך המקוצר למקרי החירום

0
320
איך למצוא עורך דין פלילי מומלץ? המדריך המקוצר למקרי החירום
קרדיט: Freepik

מצאתם את עצמכם מתמודדים עם זימון לחקירה? רוצים להתלונן בעצמכם על אירוע פלילי משמעותי שפגע בכם? או שאתם מעידים כחלק מחקירה פלילית משמעותית? הממשק הראשוני עם חדר החקירות הפליליות, הוא ממשק לא פשוט שאתם צריכים לנהל בצורה זהירה ואחראית. בדיוק מהסיבה הזו, חשוב לפנות לעזרתו של עורך הדין אלון ארז, ולקבל את הייעוץ והעזרה המתאימים בדיוק לצרכים המיוחדים שלכם.

מקצועיות וניסיון רב שנים – הם הדרישות הבסיסיות

הבחירה של עורך דין פלילי מומלץ היא בחירה שקשורה מאוד לצורך האישי שלכם, בסיטואציה בה אתם נמצאים. חשוב להבין מול מה אתם מתמודדים ואיך אפשר לשמור על הזכויות שלכם, ומתוך הצורך, למצוא את האדם שמסוגל להביא את הניסיון האישי והמקצועי שלו, לטובת ההצלחה שלכם. מקצועיות היא תולדה של ניסיון, היא היכרות עם החוק והיא ההבנה של הלקוחות, הנמצאים בתוך הסיטואציה. ועל כן, אתם צריכים לשוחח עם הצוות המקצועי ברגע שבו אתם מבינים את הקושי ולתכנן איך להתמודד איתו בהצלחה.

התמחות בתחום הצבאי – במקרה שאתם עדיין חיילים

המשפט הפלילי שונה ומחמיר מהאזרחי, אבל עדיין יש עו”ד צבאי שמתמחה ברזי החוק הצבאי ויכול לעמוד מול שופט צבאי. למשל, פקודת הסמים הצה”לית מחמירה הרבה יותר מה החוק בכל מה שקשור לשימוש וצריכה של סמים במהלך השירות הצבאי. מה שאומר שהמערכת הצבאית תובעת באופן פלילי, כל חייל שנתפס עוסק בשימוש בסמים או בסחר בסמים.

טיפול במגוון רחב של עבירות פליליות

שיחת הטלפון הראשונה שלכם במקרה שבו אתם נתפסים על עבירות סמים בצבא היא כמובן לעזרתו של עורך דין לעבירות סמים. יחד עם זאת, לכל ממשק עם מערכת החוק יש התמחות שונה שעורך הדין שלכם צריך להכיר ולכן אתם לא יכולים לבחור באופן אוטומטי את אותו עורך הדין להתמודדות עם בעיות שונות. במרחב הפלילי יש צורך לקבל החלטות על בסיס ניסיון רב שנים עם פסיקות קודמות. לתכנן בצורה אסטרטגית את תהליך המשפט, ולמצוא פתרונות לבעיות מורכבות במהירות יחסית, על בסיס הידע המקצועי של כל עורך דין.

הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין אלון ארז מלווה אזרחים וחיילים המתמודדים עם בעיות משפטיות מורכבות ורוצים לקבל שירות מקצועי ללא רווח. אנו עושים מאמצים לייצר תכנית עבודה אסטרטגית ולחשוב על הצרכים שלכם מבעוד מועד. לפרטים נוספים וליצירת קשר עם הצוות ניתן לפנות לטלפון 0507368203.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here