ארוחת שף בבית מותאמת אישית עם תפריט טעים במיוחד

0
178
קרדיט: שף ניסן מוכתר

שפים אנחנו מכירים הרבה. נחשפנו אליהם בתוכניות בישול למינהן מערבבים, מערבלים, מוסיפים טועמים, מבשלים במיומנות שעקרת הבית רק שואפת להיות. אז מה זה בעצם שף? שף מגיעה מהמילה בצרפתית מנהל בקצרה, ובהרחבתו של מילת התואר שף היא- שף דה קוויזין. שף הוא תואר קולינרי  וכשמו כן הוא כמו מנצח על תזמורת שלימה כך השף במטבחו נותן את הטון ואופיה הקולינרי של הארוחה אליה הוא מכוון, כבר אותה כחזון בעיני רוחו. בין אם לשף יש צוות עובדים במטבח ובין אם הוא סולו, השף מנתב את הצוות למקום בו הטעמים וצורת ההגשה שאמורה להיות. תחילת התהוות המקצועית של מקצוע הקולינריה של שף דה קוויזין הוא בתחילת המאה- 19  הנקרא גם המטבח העילי.

אז מאז המאה ה- 19 שם התחילה התהוות השף דה קוויזין ועד ימינו אנו אל תוכניות הבישול ותחרויות הקולינריה, התפתח מקצוע הקולינריה במאד התרחב התחדש ומתחדש לבלי הכר עד שאנחנו הסועדים התמכרנו לטעמים לריחות ובעצם, למה לא להנות ארוחת שף בבית. תאמינו או לא זה כבר קורה. ארוחת שף פרטית בבית אצליכם עם השף הפרטי שלכם. בדיוק כמו שעושה השף ניסן מוכתר. גם אתם יכולים להנות מארוחת שף בוטיק בתוך הבית שלכם, ולכל אירוע. ארוחה זוגית, ארוחה משפחתית, קייטריניג לאירועים קטנים בבית או לאירועים גדולים יותר, לשבתות וחגים.

למה לאכול בבית אם אפשר בחוץ?

יש את החשק הזה של לפעמים להחליף אווירה ותפאורה לצאת החוצה לאכול במסעדה  להנות מארוחה טובה. אבל הי! תחשבו על זה רגע, הרי אתם רוב הזמן מחוץ לבית. בקושי רואים אחת את השנייה, את הילידים רק לכמה דקות אי שם במהלך סוף היום כבר מותשים מכל היום שעבר עליכם. עכשיו להתארגן ליציאה לחפש מסעדה, למצוא חניה, לקוות שיש מקום פנוי במסעדה שבחרתם, לקוות שהאוכל שהזמנתם יהיה טעים ובסיום הערב להתניע את המכונית חזרה, נשמע כל כך מעייף עד שאתם מוותרים על היציאה. אז  מה דעתכם על:

  • ביתכם ומטבחכם הוא מבצרכם. להזמין שף אל המקום המוכר לכם
  • לבלות זמן איכות בבית מערב זוגי  או עם כל המשפחה
  • אתם בוחרים את הסגנון והטעמים של הארוחה שלכם
  • הארוחה הכי אינטימית שחוויתם עד היום
  • אתם יושבים במקום הכי טוב בלי לחשוש אם יש מקום או היכן ימקמו אתכם
  • אתם יכולים להמשיך את הערב האינטימי שלכם בתוך הבית גם אחרי שהארוחה נגמרת

לצאת לבלות בבית

השף ניסן מוכתר הבעלים של שף בוטיק עם ניסיון שצבר במשך שנים רבות בארץ ובעולם וזכה בתחרות הבנלאומית בלקוסמבורג כשייצג את ישראל מביא עכשיו את הטעמים והריחות אליכם הבייתה. ארוחת שף עד הבית של השף הבנלאומי ניסן מוכתר לפעם הבאה שתרצו לצאת לבלות בבית.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here