בהיקף של עשרות מיליוני ש״ח: החברה למתנ"סים תשדרג את מערכי החדשנות הדיגיטלית במאות מרכזים קהילתיים המשרתים כ-2 מיליון אזרחים

בהיקף של עשרות מיליוני ש״ח: החברה למתנ"סים תשדרג את מערכי החדשנות הדיגיטלית במאות מרכזים קהילתיים המשרתים כ-2 מיליון אזרחים
קרדיט: רמי זרנגר

חברת אלעד מערכות תוכנה זכתה במכרז לפיתוח והטמעת מערכת מידע חדשה שתיכנס למרכזיים הקהילתיים בעוד כשנה.
טל בסכס, מנכ״ל החברה למתנ״סים: ״החזון שלנו הוא להביא את מהפכת החדשנות לכל תחום החינוך הלא-פורמלי בישראל, להעצים את השירות לאזרח, ולהיות בית לפיתוח מיזמי סטארט-אפ חברתיים״.

הושלם השלב הראשון בפרויקט טרנספורמציה דיגיטלית ענק להחלפת מערכת המחשוב במאות המרכזים הקהילתיים של החברה למתנ"סים. הפרויקט צפוי לשפר את השירות למיליוני האזרחים המשתתפים בתוכניות הלאומיות של החברה, בפעילויות העשרה, חינוך וקידום מקצועי, חוגים, אירועי תרבות ופנאי מגוונים ועוד.
מדובר בפרויקט ענק אותו מובילה החברה למתנ"סים יחד עם השר חיים ביטון, השר במשרד החינוך הממונה על החברה למתנ"סים, והוא חלק מתהליך טרנספורמציה דיגיטלית רחב אותו מוביל המנכ"ל טל בסכס מאז כניסתו לתפקיד אשר יסייע במימוש האסטרטגיה הדיגיטלית בארגון. במסגרת הפרויקט תפותח מערכת ייעודית, אשר תיכנס לשימוש כבר בשנה הבאה, ותשולב במאות מרכזים קהילתיים. יש לציין כי בפיתוח המערכת נלקחו בחשבון צרכים ייחודיים של אוכלוסיות ומגזרים שונים, כגון החברה החרדית והחברה הערבית.
השר חיים ביטון: "מברך על המהלך החשוב ושמח שאנו יוצאים לדרך, למען שירות טוב ויעיל עבור כל אזרחי המדינה. טכנולוגיה וחדשנות הם עניין הכרחי לכל אוכלוסייה ולכל מגזר, ועצם התאמת המערכת החדשה לצרכים של אוכלוסיות מגוונות, מהווה בשורה משמעותית. אני שמח לראות את המחויבות של החברה למתנ"סים והמנכ"ל העומד בראשה לעשייה למען אזרחי ישראל, ובטוח שהיכולות המתקדמות שהמערכת תעניק, ישפרו באופן ניכר את תהליכי העבודה".
טל בסכס, מנכ"ל החברה למתנ"סים: ״אנחנו הולכים לעשות מהפך מהגדולים שנראו בעולמות תשתיות המידע במגזר הציבורי, להביא את החברה למתנ״סים לחזית החדשנות הטכנולוגית ולשפר לאין שיעור את השירות לתושבים. החזון שלנו הוא להביא את מהפכת החדשנות לכל תחום החינוך הלא-פורמלי בישראל, להעצים את השירות לאזרח, ולהיות בית לפיתוח מיזמי סטארט-אפ חברתיים. הכלים הטכנולוגיים הייחודיים שניישם במערכת ישמשו כל רשות מקומית, כל משרד ממשלתי וכל פעילות חברתית. אני מברך את חברת אלעד מערכות תוכנה שזכתה במכרז לאחר שהתמודדה אל מול חברות מהגדולות במשק, לאחר שעמדה בכל הפרמטרים שנקבעו, והציגה לכל אורך הדרך את מומחיותה, ניסיונה ומקצועיותה".
המערכת החדשה מיועדת להחליף את המערכת הקיימת והיא תוחלף במערכת CRM Dynamic 365 של מיקרוסופט בענן, הכוללת ממשקים רבים וכן יכולות AI ו-BI מתקדמות. כחלק מהפונקציונאליות, המערכת החדשה תשמש לניהול המרכזים הקהילתיים וקשר ישיר עם התושב והרשויות המקומיות. המערכת צפויה לנהל מדי יום מאות תוכניות וחוגים, כמו גם פעילויות תרבות ואירועים, מתקני ספורט, שירות מכירת כרטיסים למופעים, בריכות שחיה, חדרי כושר, תוכניות לאומיות, מעונות יום, צהרונים, מערכות פיננסיות, טכנולוגיות וכן תפעול של עשרות תוכניות עבור משרדי הממשלה השונים. בשל הפריסה הרחבה של המרכזים הקהילתיים בארץ והשירות לאוכלוסיות השונות, המערכת החדשה תהיה רב לשונית כדי לאפשר את השימוש במערכות גם לאוכלוסיות ולחברות השונות הדורשות התאמות ספציפיות כמו לחברה החרדית והערבית. בנוסף, לצד המערכת תושק גם אפליקציה ייעודית שתעניק קשר ישיר עם התושבים ותאפשר לכל הורה לבצע את כל הפעולות מול המרכז הקהילתי בצורה קלה ונגישה, ולעקוב באופן שוטף אחר הנעשה במרכז הקהילתי.

קרדיט: אבי אוחיון לעמ
מאמרים נוספים
מפגש היסטורי באמירויות: הרב שרקי ובכירים מוסלמים בונים גשר בין היהדות והאיסלם
הרב אורי שרקי הוזמן לביקור באמירויות בעקבות האיגרת ההלכתית ששלח...
תם משפט זהות הצנחן השלישי בתמונה ההיסטורית של משחררי הכותל
בית המשפט הודה לצנחנים הגיבורים וביקש כי כל אחד ימשיך...
ארבעה זוכים ב"אות יוסף באו" בתרומה לתרבות ולחברה
"אות יוסף באו" לתרבות וחברה הוענק לזוכים אשר תרמו תרומה...
מר הארווי מייסון ג׳וניור מנכ"ל האקדמיה הלאומית לאמנויות חלק כבוד לנרצחי פסטיבל הנובה, בטקס הגראמי 2024
בטקס הגראמי שהתקיים בין ראשון לשני זו הפעם ה-66 בלוס...
זוכרים את גיבורי המלחמה בתעודת המחצית
ברשת אמית יצרפו המורים לתעודות המחצית ציטוטים מעוררי השראה של...
getjob - הבית החדש של העבודות המזדמנות בישראל
האפליקציה החדשה, אשר מושקת היום (ג'), מיועדת גם למעסיקים וגם...
מכניסים את הטבע למלון: מעל אלף מפונים מהצפון השתתפו בסדנאות יצירה עם חומרי טבע ביוזמת 'מלאכת ידיים', רשות ניקוז ונחלים כינרת והמשרד להגנת הסביבה
מעל אלף אזרחים מפונים מיישובי קו העימות בגבול הצפון, השוהים...
ישראלי זה הכי: כיצד סמלים ישראליים משנים את פני האופנה?
בתקופה האחרונה, ניכרת תופעה מרתקת בישראל - חיבור עמוק יותר...
דרישה בכנסת: להפציץ את מפעלי הקפטגון של החיזבאללה ואסד
"הקפטגון מתפשט במגזר הערבי בישראל, מדובר בנשק בשימוש ארגוני הטרור....
אסטרוסקייל חתמה על הסכם בהיקף 25.5 מיליון דולר עם חיל החלל האמריקני לתכנון ואספקת לוויין לתדלוק חלליות צבאיות
הפתרון של אסטרוסקייל יסייע להתגבר על המגבלות שנובעות מכך שלוויינים...
דילוג לתוכן