בילוי מוצלח זה כשאתה מלא באנרגיות ביום שאחרי

0
3869
בילוי

אחד הדברים הקשים ביותר הוא לחזור לשגרה של היום יום שלנו, לאחר בילוי מהנה, ולאחר מספר ימים שצברנו דברים חווייתיים, אנחנו לא תמיד מוכנים לחזור לשגרה שלנו. מכירים את המושג “חופשה לאחר חופשה”? המושג מוכר לרובכם, והסיכה לכך היא מאוד ברורה ופשוטה, שאנשים לא באמת נחים בחופשה שלהם. נכון, נסעתם וראיתם הרבה אתרים יפים, או שאפילו עשיתם בטן גב בקפריסין, אבל עצם אתם לא מוכנים לחזור לשגרה שלכם, כי אתם זקוקים לעוד יום חופש בשביל המנוחה של הגוף שלכם. אנשים רבים מתכננים את הטיול שלהם בצורה לא נכונה, ואנו רוצים להראות לכם כאן, כיצד אתם יכולים לקבל הרבה חוויות מהטיול, אך בעיקר לעשות זאת נכון.

הכל תלוי במשך הטיול

רוב המאמר יעסוק בזמנים, וכמובן שהזמנים של הטיולים שלכם הם שונים, מישהו עושה טיול של יומיים, ומישהו עושה טיול של חודש. קחו את ההמלצות הללו בפרופורציות המתאימות לטיול שלכם, ותתפקדו בהתאם לכך.

ימים ראשונים – תתחילו לרוץ

אתם מגיעים ליעד מסוים בעולם, לא תטיילו בו? כמובן שכן, הרי החוויה היא בסופו של דבר לא להישאר במקום אחד, אלא להסתכל על כלל המקומות שבהם אתם מבקרים, וליהנות מהחוויה הזאת. בקרו בכל האתרים שאתם רק יכולים, אבל אל תמשכו יותר מדי זמן על המקומות הללו.

מנוחת הלוחם

ביומיים האחרונים שנשאר לכם, אנחנו ממליצים לכם להגיע למקום או 2 שאתם הכי התחברתם אליהם, ולהישאר שם לאורך זמן ארוך יותר. רוב הכוח שלכם הולך על להכיר את המקומות החדשים, לכן כאשר אתם מגיעים למקום שאתם מכירים, אתם לא מתאמצים על מנת להתמצא בו, ואתם לא מחפשים שום דבר, אתם כבר יודעים מה אתם רוצים מעצמכם, ואתם כבר יכולים להקצות לעצמכם הרבה זמן של מנוחה, ולשבת במקום וליהנות.

הציוד הוא אויב של כל בילוי

ככל שאתם תביאו עמכם יותר ציוד, ככה אתם תבזבזו יותר כוח על הסחבות אתו. רוצים למנוע כאבי גב אחרי הטיול, חום ועצבים? תשאירו הכל בחדר שלכם, אפילו עדיף מלכתחילה היא להביא כמות ציוד קטנה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here