בלונים לימי הולדת בעיצוב אישי

0
110
קרדיט אסף הבלונים

בלונים לימי הולדת מוסיפים חגיגיות לכל אולם או חדר בו האירוע נערך. הם צבעוניים, זורמים ומושכים תשומת לב ומבט. ניתן להשתמש בהם באופציות שונות. לקישוט, כתוספת למתנה אישית או כמתנה למשתתפים, במסגרת הפעלה ועוד. “אסף הבלונים” עוסק בנושא וניתן לקבל אצלו מידע רלוונטי.

בלונים לימי הולדת – משדרגים את האירוע

בלונים לימי הולדת הינם חינניים ועושים רושם דרוש בכל אירוע כזה, בין אם הוא נחגג לצעירים, למבוגרים, תינוקות ועוד. העובדה היא שקישוט כזה הוא אחד המבוקשים. ניתן סתם לתלות בלונים וניתן לשדרג את השימוש בהם כפי שאומנים מקצועיים לניפוח ויצירת דמויות מהם יודעים לעשות. כמובן, שהדבר הראשון העולה בראש הוא קישוט סביב האולם, מעל השולחנות, הכנת שער בלונים עם קשת צבעונית גבוהה, הכנת קיר צילום עם מסגרת נאה וכדומה. מעבר לכך יצירת דמויות ויצירות אחרות מהם יכולה להיות מסמר האירוע. כך כאשר הצוות תופס לו פינה באולם ומזמין ילדים ומבוגרים לסדנת יצירה מרתקת קטנה. באירועים כאלו בהם משלבים גם ריקודים, אזי הצוות אף ייכנס לרחבה וינפח מול עיני המשתתפים את הבלונים וייצור כובעים, כנפיים, זרים, בובות, ויצירות נוספות. הוא יפריח בלונים מעל הרוקדים והאוירה המחשמלת תהיה עליזה במיוחד.

תוספת תשורות אישיות

באירועים כאלו נהוג להביא מתנות, מארזים מעוצבים ותוספת של בלון תלוי מעל כל אחת תוסיף מאוד ותרגש את המקבל. מדובר על תוספת קטנה אבל חיננית מאוד. כך מעל זר פרחים, שקית עם צעצוע או בגד וכדומה. בלוני הליום עם כיתוב מתאים יעידו על תשומת לב מיוחדת יותר. בלונים, מעצם טבעם, הם צבעוניים, מלאי תנועה, מושכים את העין ומספקים שפע של שמחה בלב ואור בעיניים. היתרונות הללו, ואחרים נוספים, מעידים על הביקוש להם.

שירות מקצועי

“אסף הבלונים” מתמחה בנושא ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. השירות כולל ייעוץ, מחירים נוחים, הכנה לקראת האירוע וליווי במהלכו ועוד. מנהליו הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיע ממתן שירות באירועים, מהפקת אחרים ועוד. הם ישמחו להעמיד את התשתית שלהם לכל לקוח – חדש או ותיק כאחד.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here