גז פלפל להגנה עצמית

0
39
גז פלפל להגנה עצמית
קרדיט תמונה FREEPIK

אנו שומעים חדשות לבקרים על תקיפות של נשים, גנבים שתוקפים אנשים גם באמצע הרחוב ועוד. שנם היום תרסיסים להגנה עצמית שהם זמינים. למשל גז פלפל שהוא בין הנפוצים ביותר לשימוש. ניתן למצוא תרסיס זה בבקבוק קטן של ספרי או באקדח. הסימפטומים של השפעת גז זה, נעלמים לאחר חצי שעה. תרסיס זה העשוי מגז פלפל, נגיש ונוח מאוד לשימוש ואין הגבלות או חוקים לרכישתו.  לרוב נשים משתמשות בגז זה, כאשר הן חוזרות בלילה מבילוי, או  כאשר יש להיכנס לאזורים כגון שכונות בעייתיות וכדומה.

אילו יתרונות קיימים לתרסיס גז פלפל?

ראשית, מדובר בחומר חוקי לחלוטין, מוכר וידוע שאין בעיה בשימוש בו. יש הבדל עצום בין שימוש בנשק קר או חם, לבין השימוש עם גז פלפל להגנה עצמית. עוד יתרון בולט הוא שניתן לשאת אותו בכל מקום בגלל גודלו וניתן לעשות בו שימוש מגיל 13. השפעה השל גז הגנה עצמית זה היא מידית, היות והגז צורב בעיניים ומנטרל את התוקף מיד. תכשיר הגנה עצמית זה, עדיף על טייזר או שוקר חשמלי שאינו נחשב חוקי בישראל.

יש לדעת כיצד להשתמש נכון בגז פלפל

יש לציין, כי גם שימוש עם גז פלפל חייב מיומנות.הסיבה היא שיש להיות מהירים בפעולה זו וכן, מה האופן הנכון ביותר. יש לברוח במהרה מהמקום של התקיפה, היות והתוקף יחזור למצבו התקין, תוך זמן קצר. יש לציין, כי גז הפלפל, אינו מהווה סכנה של פציעה או מוות והוא אינו מוגדר ככלי נשק. זהו בפירוש אמצעי להגנה עצמית, לכן בניגוד לכלי הגנה אחרים, הוא אינו דורש רישיון.

היכן רוכשים גז פלפל איכותי?

יש לציין כי עליכם להיזהר בבחירה של גז הגנה שמיוצר מפלפל. למשל במקומות של ציוד לטיולים ומקומות שבהם מוכרים ציוד להגנה עצמית כמו חניות מוכרות וותיקות תוכלו למצוא גז העשוי מפלפל שהוא יעיל לשימוש. ניתן למצוא מכלים גדולים או קטנים יותר של גז להגנה עצמית העשוי פלפל. השוו מחירים וקבלו המלצות לגבי חנויות וותיקות ומוכרות שניתן לרכוש מהם ציוד הגנה עצמית איכותי.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here