גרביונים מיוחדים לחורף

0
780
גרביונים מיוחדים לחורף

מי שאוהבת שמלות וחצאיות, ולא מוכנה לוותר עליהן בחורף, לא יכולה להסתדר ללא גרביונים. כנגד ארבעה סוגים דיברה האופנה – נייטרליים, שחורים, חגיגיים ומטורפים. נספר לכם עליהם, נספר על כולם, ונתחיל מהבסיס:

גרביונים נייטרליים

בצבע בז’, שקוף למחצה, או בצבע עור – עדיף ללכת על הדקים ביותר אחרת מתקבל מראה גרוטסקי ו… אנחנו לא מעוניינות בכזה. הרגליים שלו לא זוכות ליותר מדי שמש בחורף, ולכן צריך להשלים את האפקט בשכבה חיצונית, שתעטוף אבל לא תשתלט. גרביוניים שקופים, או נייטרליים, מתאימים למראה צבעוני במיוחד, שלא זקוק לתוספת של צבע או דגש נוסף, או להשלמת מראה בצבעי פסטל (כיף לגוון עם כאלו לפעמים בחורף).

גרביונים שחורים

גרביונים שחורים יכולים להיות דקים או עבים, ולכל סוג יש את האופי שלו ומתאים להשלמת מראה אחר. גרביונים שחורים דקים, כמעט שקופים, משלימים פלא את הלוק החורפי השחור, ומוסיפים לו נופך נוסף, למשל: חצאית שחורה, מגפוני פרווה שחורים וגרביונים שחורים דקים. גרביונים עבים משתלבים נהדר במראה צבעוני רך יותר, ובעצם מהווים את הקו התוחם עבור כל איזור בלוק המלא, למשל עם שמלת סוודר ומגפונים בצבעים תואמים.

גרביונים חגיגיים

בעבר היה מקובל לשמור אותם לשעות הערב, ולשלב עם שמלה שחורה קטנה (Because everybody loves a little black dress), או עם חצאית שגם היא עם תחרה או נצנצים למראה זוהר. אבל כיום כולן כבר מבינות שמה שמתאים לערב יכול בהחלט להתאים גם ליום, וגרביוני תחרה יכולים להפוך לחלק המרכזי בלוק שלנו למשך היום. גרביוני תחברה יכולים להשלים מראה עם הדפסים צבעוניים, וגרביונים נוצצים יכולים להוסיף zest למראה פשוט של חצאית ג’ינס וחולצה לבנה חלקה. אבל שימי לב שלא להגזים ולהסתובב עם לוק ליצני מדי כל היום.

גרביונים מטורפים

פינה חמה בלב שמורה לגרביונים עם מראה משוגע, הדפסים מגניבים ששוברים מראה פשוט וסולידי, צבעים משוגעים שמוסיפים עניין למראה לבן לגמרי, או שחור לגמרי. מצד שני, חשוב לשים לב לשמור את הגרביונים האלו לשימוש לעיתים רחוקות, פעם בכמה זמן לצאת עם מראה יותר צבעוני ומעניין, ולשבור את השגרה, אבל לא להפוך את המראה הזה לעניין של שגרה, כי זה עשוי לתת רושם מוטעה. לפעמים ללכת על מראה שכולו צבע חלק אחד, וגרביונים ששוברים את הצבע, אבל כמובן לזכור להתאים צבעים, ולא להגיע למצב שכל הלוק בצבע אחד.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here