דאגו להיות רשומים במקום הנכון

0
185
אישור עבודה לפלסטינים
Credit: Pixabay.com

בישראל יש קבלנים רבים למגוון של תחומים. חלק מהקבלנים עובד בצורה לא חוקית ואינו מוכר על ידי רשם הקבלנים. מדובר באיש מקצוע המנהל את פנקס הקבלנים שכולל בתוכו את הסיווגים השונים, בתחומים וכן סיווגים כספיים. על פי החוק במדינת ישראל, כל אדם העוסק בביצוע עבודות הנדסיות בתחום הבניה, אשר היקפן הכלכלי הוא בסכומים מסוימים, מחויב להיות מוכר כקבלן רשום. אדם הפועל בצורה לא חוקית ומבצע עבודות אלו ללא כל רישום, עובר חד משמעית על החוק ויכול להיקנס בסכומים גדולים של כסף. חברת הילה רישום קבלים, תשמח לסייע לכם בכל תהליך הרישום בספר הקבלנים כקבלנים רשומים. הדבר יחסוך לכם הרבה כאב ראש מיותר, ויתווה את דרככם בעולם מקצועות הבניה בהצלחה רבה.

עובדים חוקית

במדינת ישראל מועסקים עובדים פלשתינים רבים. זאת בשל העובדה כי ענפים רבים באם מדובר בבניה, חקלאות ועוד, זקוקים לעובדים הפנויים באופן מידי לעבודות השונות. שוק העבודה הישראלי מצומצם מאוד בעובדים כאלה ויש הטוענים כי הישראלים “מפונקים” והדרישות שלהם מרקיעות שחקים. לכן רבים מעדיפים להעסיק עובדים פלשתינים. בכל מקרה כזה אישור עבודה לפלסטינים דבר נדרש עוד בטרם יחלו לעבוד. ישראל ידועה היטב בתנופת הבניה והחקלאות, כח העבודה במדינה הוא חלש ולכן יש לתגברו מבחוץ. הכי קרובים מבחינה גיאוגרפית אלו הפלשתינים שגם עלויות השכר שלהם נמוכות. על מנת לקבל אישור העסקה לאוכלוסייה זו, יש לבצע פרוצדורה לא פשוטה, ולכן מומלץ להיעזר בחברה המתמחה באישורי עבודה. חברת הילה רישום קבלנים, עוסקת בהגשת מסוג זה לאורך שנים ובתחומים רבים כבנייה תיירות, ועוד.

אנחנו נשקיע את המאמץ עבורכם

רישיון לשכה פרטית, מחויב על פי החוק. כאשר גוף מסוים מעוניין להעסיק עובדי קבלן שיעבדו עבורו אבל לא כעובדיו הישירים, הוא פונה אל חברות המעסיקות עובדי קבלן. התנאי הוא שחברות אלה יקבלו רישיון ממשרדי הרווחה ומשרד העבודה. לאורן שנים רבות חברה הילה היא חלק מתעשייה זו ואנשי הצוות שלה בקיאים בכל הנדרש על מנת לבצע זאת. חברת הילה רישום קבלנים סייעה לאורך השנים לאנשי מקצוע רבים בתחום. פנו אליה עוד היום.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here