הדפסה תלת ממדית

0
2110
הדפסה תלת ממדית

21הטכנולוגיות של העולם שלנו הן הטכנולוגיות שאנו זוכים לראות אותם לראשונה. תחשבו על זה, לפני 100 שנה אנשים נחשפו לדברים קטנים מאוד, שקידמו את האנושות מספר צעדים קדימה. טכנולוגיות אלה הן טכנולוגיות שאנו מאוד מתפארים מהן, מכיוון שהן טכנולוגיות שאנו משתמשים בהן ביום יום שלנו. הטכנולוגיות החדשות הללו עוזרות לנו לפתח את הממצאים הבאים, ולעשות את הפיתוחים הבאים של הטכנולוגיה שלנו, ולשחרר את האנשים מעבדות לחירות, לדוגמה, הדפסה תלת ממדית. להדפסה זו קיימים מספר סוגים, אלו הם סוגים שאנו משתמשים בהם כיום, וחלק ישמשו בקרוב את כל מדינות העולם.

הדפסת אוכל תלת ממדי

אי אפשר באמת לייצר בננה בתלת ממד, הרי שזהו אוכל שמגיע מהצומח. הכוונה היא להכנה של דברים מוצקים, לדוגמה קישוט לעוגה, הכנה של תערובת לעוגה בצורות שונות, וכדומה. דבר זה נועד לכל אותם אנשים שלא בטוחים כיצד לבשל או לאפות, אך דבר זה חשוב להם מאוד. על מנת שהם יוכלו ליהנות מהאוכל הביתי שלהם, הם רכשו את המדפסת שעוזרת להם לשים את המצרכים הדרושים לאוכל, במינון הנכון, והכל על זמן מדויק.

הדפסת מבנים בתלת ממד

אחד הדברים המסובכים ביותר בבניה, הוא הזמן שעובר על מנת לבנות כל מבנה. על מנת להפחית בכמות העובדים, ועדיין להישאר יעילים, הדפסת מבנים תלת ממדית היא ההמצאה שפותרת לתעשיית הבניה את העבודה. כאשר אנו רוצים “להדפיס” מבנה (כמובן שאותו יפעיל מהנדס בניין),  אנו זקוקים לחומרי בנייה שיהיו מובנים בתוך המכונה, ויעשו את ההדפס ברמה הגבוה ביותר.

מדוע הדפסה תלת ממדית היא טובה לאנושות?

השאיפה הכי גדולה שלנו היא לייצר לעצמנו גן עדן על האדמה הזו, ועל מנת לעשות זאת, נצטרך להביא אנשים שיעבדו על פיתוח של הדברים הגדולים, כמו פיתוח של הטכנולוגיות הללו. כאשר הטכנולוגיות שלנו יהיו מפותחות מספיק, אנשים מאמינים כי לא תישאר עבודה לאף אחד, ושכולם יישארו מובטלים. בעיה של אבטלה תיצור כאוס גדול מאוד, ואנשים יצאו לרחובות להפגין נגד הממשלה, והמטרה של הממשלה היא שהאנשים יהיו מרוצים, לכן הרובוטים בחיינו הם באים לטובתנו.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here