ההצהרה המפתיעה של ראש הממשלה בנימין נתניהו : “נאיל זועבי יהיה השר לקידום החברה הערבית”

0
1173
קרדיט: לשכת ראש הממשלה

יום לאחר שראש הממשלה בנימין נתניהו שריין את נאיל זועבי המחנך מהכפר נין שבעמק במקום ה-39, הפתיע נתניהו את נאיל כשהזמין אותו להצהרה משמעותית וחשובה ביותר עבור המגזר הערבי , מינויו העתידי של נאיל לשר בממשלה הבאה של נתניהו, השר לקידום החברה הערבית. ” קבלת הפנים של ראש הממשלה ריגשה אותי מאוד , אני נכון לבצע במסירות כל משימה שיטיל עליי ראש הממשלה , הצטרפותי לליכוד היא שליחות אמיתית למען החיבורים המשמעותיים והשותפות בה אני דוגל מיום עמדי על דעתי” אמר נאיל זועבי.

” אמנה את נאיל זועבי לשר לקידום החברה הערבית בממשלתי”, הצהיר ביום שישי ראש הממשלה בנימין נתניהו כשלצדו עומד נרגש נאיל זועבי . ימים מרגשים ומיוחדים עוברים על מי שעד לפני חדשים אחדים היה מנהל בית ספר יסודי טמרה בעמק , מנהל אהוב ואהוד אשר החליט לבצע את שליחותו החברתית , הלאומית באופן בו דגל בעשורים ה אחרונים , השתלבות , שותפות , חיבורים בחברה הישראלית.

ראש הממשלה בנימין נתניהו אשר פתח לפני מספר שנים את שנת הלימודים , לראשונה בהיסטוריה בבית ספר ערבי – מוסלמי בראשו עמד נאיל זועבי הכריז כי המקום מספר 39 משוריין על ידו לנציג הבכיר של המגזר הערבי , נאיל זועבי. למחרת הזמין ראש הממשלה את נאיל לביתו ושם מסר הצהרה משמעותית נוספת המעידה על המגמה של שילוב החברה הערבית עם החברה הישראלית.

קרדיט: לשכת ראש הממשלה

ראש הממשלה בישר לאומה כשלצדו נאיל זועבי על החלטתו למנות את נאיל לתפקיד החשוב , השר לקידום ענייני החברה הערבית. ואילו נאיל הודה לראש הממשלה בשפה הערבית וסקר את עשייתו הרבה בכל התחומים למען המגזר הערבי .

נדמה כי מהלך זה הינו חלק ממגמה אותה מוביל ראש הממשלה בנימין נתניהו בחיבוקו את החברה הערבית, ימים אחדים טרם ההכרזה מינה נתניהו את ניצב בדימוס ,פרנקו כראש מטה הלחימה בפשע ומיגור האלימות בחברה הערבית , תפקיד עם סמכויות רבות ותקציב עתק.

” החלטתו של ראש הממשלה לבחור בי כשר לקידום החברה הערבית היא מחמאה גדולה אשר בצידה עבודה רבה ומשמעותית לקידום ענייני המגזר בתחומים רבים ומגוונים . האמת חייבת להיאמר , עובדתית ראש הממשלה בנימין נתניהו היה ראש הממשלה הראשון אשר העניק תקציבי ענק בסדר גודל לאומי לפיתוחו ושגשוגו של המגזר, אומר נאיל זועבי ומוסיף: לא שררה אני מבקש כי אם עשייה במלא המרץ , מתוך תחושת שליחות ואמונה. אני בטוח שראש הממשלה אשר יבחר ברוב קולות העם האוהב אותו ומכבד את עשייתו העצומה , יפעל באותן עוצמות למען הציבור הערבי כפי שפעל עד היום,  אמר זועבי.והוסיף: עכשיו עלינו לפעול לניצחון הליכוד בבחירות הקרובות, עכשיו הזמן לעבודה , העם בוחר ליכוד, העם רוצה נתניהו “

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here