הובלות ברמת גן

0
53
הובלות ברמת גן
מקור freepik

ברמת גן יש כמה וכמה שכונות שוות ביותר. מדובר על עיר די ותיקה יש לומר שיש בה כמה פנינות חמד ואנשים לעתים מעדיפים אותה על תל אביב. רמת גן מהווה תמהיל של תושבים בני כל הגילאים. מתגוררים בה הרבה סטודנטים שלומדים באוניברסיטת תל אביב ואחרי תל אביב היקרה, היא העיר הכי קרובה לתל אביב.

מתגוררים בה הרבה סטודנטים של שנקר, אשר נוח להם מאוד להתגורר בעיר בה הם לומדים והם יכולים להרוויח עוד חצי שעה של פקקים בבוקר, במיוחד אם הם ממש מצאו דירה ליד שנקר. מתגוררים בה וותיקים שעבר מתגוררים בה שנים והרחוב הכי ידוע בה הוא ביאליק או ז’בוטינסקי, תלוי מאיזה צד מסתכלים.

יש כמה וכמה חברות הובלות ברמת גן שעובדות בכל גוש דן.

מחירון הובלות ברמת גן

כאשר מדובר על הובלה של פריט בודד מתל אביב לרמת גן למשל, אין הרבה הבדל בין חברות ההובלה. מדובר על בין 250-350 ₪ ותלוי על מה מדובר.

מחיר הובלה תלוי בכמה פרמטרים. ראשית הוא תלוי בפריט שאותו יש להעביר. למשל ארון, יש כל כך הרבה סוגי ארונות. האם מדובר בארון של שתי דלתות, שלוש, ארבע? ארון קיר שיש לפרק ולהרכיב. על זה מוסיפים עוד מחיר. או ארון עתיק וכבד שגם קשה לפרק ולפעמים עוד יותר קשה להרכיב אותו מחדש.

ובכל מקרה לפני שמזמינים חברה הובלה, כדאי לברר מחירים של מובילים.

צריכים מנוף או לא?

ישנם לקוחות שמעדיפים מכל הבחינות לעשות הובלות עם מנוף. לא רק כאשר מדובר בפריטים כבדים למשל כמו פסנתר, אלא גם כאשר מדובר בתכולה מאוד גדולה של דירה. הרבה יותר קל לעשות אותה עם מנוף.

עלות הובלות ברמת גן למשל עם מנוף, מתומחרות לפי עלות שכירות מנופאי ומנוף לשעה. הרבה פעמים לקוחות לא בודקים אם יש פער עלות בין הובלה כזו או הובלה רגילה משום שעם מנוף הם בטוחים שהבית שלהם יגיע שלם ושלא יקרה שום דבר לפריטים שלהם. אבל גם הובלות ברמת גן עם מנוף כדאי לדעת היכן לבצע.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here