החבר שלי ואני: איך מאלפים כלבים?

0
884
החבר שלי ואני: איך מאלפים כלבים?

כלב הוא ללא ספק החבר הטוב של האדם, וישראלים רבים כבר אימצו לעצמם כלב שהפך לבן בית. עם זאת, ההסתגלות למצב החדש לא תמיד פשוטה, בוודאי כשמדובר בכלב שאיננו מאומן לצרכים או כשהוא איננו מכיר את הפקודות המרכזיות. אז מה עושים? פונים למאלף מקצועי שילמד את הכלב את כל מה שחשוב לכם, ועל הדרך תלמדו איך לאלף אותו בעצמכם.

צורך בסיסי: שליטת הכלב בצרכים

עוד לפני שהכלב ילמד לשבת לפי פקודה הוא חייב ללמוד איך לשלוט בצרכים שלו ואיך להמתין עד לרגע שבו תצאו לטיול כדי לעשות את מה שהוא פשוט חייב לעשות. התהליך הזה מחייב עבודה נכונה בשלב מוקדם ככל האפשר, כאשר חינוך גור לצרכים הוא צעד קריטי שיכול לחסוך לכם המון לבטים, אתגרים ותחושות של תסכול וחוסר אונים. עם הסיוע המקצועי והסבלנות הרבה של שלום שוקרון, מאלץ כלבים מיומן ועתיר ניסיון, גם הכלב שלכם יידע לשלוט בצרכים שלו בצורה טובה יותר ובפרק זמן קצר הרבה יותר.

הפקודות החשובות שהכלב צריך להכיר

אימון לצרכים הוא הצעד הראשון אבל גם לאחר שהכלב למד לשלוט בצרכים שלו יש לנו עוד לא מעט עבודה. זה הזמן ללמוד איך מאלפים כלב ואיך תוכלו ללמד אותו לשבת או להגיע אליכם, למשל. בעוד אפשר למצוא הסברים לפעולות שונות גם ברשת, מאלף מקצועי יוכל לספק לכם המון טיפים חשובים ושפע של רעיונות כדי שתוכלו לאלף את הכלב בקלות לכל פקודה, בסיסית או מורכבת.

חרדת נטישה גם אצל כלבים

אנחנו מכירים את המושג הזה מהעולם שלנו אבל האמת היא שניתן למצוא חרדת נטישה אצל כלבים רבים. נוכל לזהות את התופעה הזו כשהכלב מתקשה לשהות בבית לבדו. כשהוא נותר ללא הבעלים הוא נובח באופן בלתי פוסק ומסב נזקים כבדים לקירות, לריהוט ולפריטים אחרים שנמצאים סביבו. בנוסף, כלבים שסובלים מחרדת נטישה עלולים לנסות לברוח או לפגוע בעצמם, מה שבהחלט מחייב טיפל מקצועי – ולמרבה המזל יש היום מאלפים מיומנים שיודעים להעניק את הסיוע הטוב ביותר ואת כל הכלים הדרושים להתמודדות טובה יותר עם חרדת הנטישה של הכלב.

אז איך עושים את זה?

כדי לאלף את הכלב, לחנך אותו לצרכים ולעזור לו להתמודד בצורה יעילה יותר גם עם ההיעדרות שלכם מהבית, חשוב להיעזר במאלף מיומן ומקצועי. אחת הדרכים הטובות ביותר לבצע אילוף כלבים בצפון היא בליווי המקצועי של שלום שוקרון, שמעניק לכם את כל הכלים הדרושים בסבלנות רבה ובצורה מדויקת ונכונה. אתם מוזמנים ליצור עמו קשר כבר עכשיו בטלפון 052-6555876.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here