הטכנולוגיות שעוזרות לנו להישאר יפים

0
231
הטכנולוגיות שעוזרות לנו להישאר יפים
קרדיט: Freepik

כל טיפול שנחשב לממושך מתקצר היום הודות לטכניקות שונות שעוזרות במקרים שבהם היה קשה להצעיר פנים, לתקן כתמי פיגמנטציה ונימים או כל נזק שהשמש הישראלית גורמת לנו. וזה לא רק מזג האוויר או השמש. אנחנו חיים בעולם מודרני שיכול לגרום להידרדרות מואצת במצבנו בגלל רדיקלים חופשיים והידרדרות באיכות האוויר, המים והמזון, ותוספת זיהומי האוויר שגם ניכרים על העור שלנו. אלא שאנחנו גם חיים בעולם שבו החיים המודרניים מצליחים לתקן זאת. זה קורה הודות לגילוי טכנולוגיות חדישות כמו קרן לייזר או גלי רדיו שמהם בונים מכשירים שקוסמטיקאיות רפואיות כמו ריקי פיקל משתמשות בהן לתקן נזקים. היום, למשל, טיפול בצלקות אקנה הוא הרבה יותר קל ויעיל וקצר יחסית לעבר, ויש לא מעט בני נוער וצעירים שזה משפר את איכות חייהם בקלות.

איך אפשר להיעזר בשיטות חדישות?

קוסמטיקאיות רפואיות שצברו ניסיון וידע רב יודעות שככל שהמכשור מתקדם יותר הוא יכול לטפל בקשת רחבה של בעיות עור ושיעור יתר באותו מכשיר, משום שהגלים שבהם משתמשים עושים עבודה מדהימה לפי אורך הגל והעוצמה שבהם משתמשים. כל קוסמטיקאית תל אביב שמשתמשת במכשירים כאלה יכולה לומר לכם שמדובר באחת ההמצאות הרב שימושיות ביותר שאפשר, שמאפשרות טיפולים מתקדמים כמו גלי רדיו, שמחוללים נפלאות. היום כבר לא חייבים להתפשר על קמטוטים, שיעור יתר, צלקות ועוד. חלק מהמכשירים עובדים על גלי קול שמפעילים רטטים בעוצמות ובתדרים שונים שחודרים פנימה לתוך העור ומצליחים להשפיע מבפנים. זאת הסיבה שהתוצאות אכן ניכרות לעין ואינן רק שטחיות וזמניות מאוד כמו התוצאה של קרמים שונים.

 להעיר את העור

העור שלנו מושפע לא רק מכוח המשיכה אלא גם מהזמן העובר. הטבע יצר אצלנו חומרי נעורים שעובדים אבל ככל שעובר הזמן הוא מייצר מהם פחות ולכן יש לעורר אותו לפעולה שוב. גלי הרדיו הנפלאים האלה חודרים עמוק ומעוררים ייצור קולגן שהוא חומר המיצוק והליחוח הטבעי של העור. טיפול בגלי רדיו לפנים מומלץ משנות השלושים ואילך כדי להתחיל לעודד את העור ולהרגיל אותו לייצור כזה, וזאת עוד טכניקה מומלצת שמשתמשים בה בקליניקות מקצועיות. בקליניקה של פיקל ריקי כבר מכירים את ההתפעלות וההתרגשות של לקוחות שמבחינות בהבדל המשמעותי והן מבינות שזה הודות לטכניקה מתקדמת זאת.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here