המדריך המושלם לארגון מסיבת חברה

0
3874
המדריך המושלם לארגון מסיבת חברה

הדבר המרכזי שמניע כל מקום עבודה וגורם לו להיות מקצועי, שירותי ויעיל הוא העובדים שלו. העובדים הם אלו שדואגים בעצם לפעילות השוטפת של החברה, החל ממענה ראשוני ללקוחות פוטנציאליים שונים ועד חתימת הסכמים עם לקוחות חדשים.

כאשר העובדים נמצאים במקום עבודה טוב ומספק שבו הם מרגישים מרוצים, הם רוצים להעניק לחברה את היכולות שלהם כדי לתרום להצלחת החברה ולכן הם יעשו כל שביכולתם כדי שזה יקרה. אם זה להישאר שעות נוספות כדי לסיים עבודה, להיות אדיבים ללקוחות ובעיקר לעשות את המוטל עליהם על הצד הטוב ביותר.

אם אתם בעלי חברה או עסק, וודאי גם אתם רוצים לשמור על המורל של העובדים בחברה כדי שהם ימשיכו עם העבודה הטובה. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות פעילות מהנה לכל העובדים כמו מסיבה כדי לשבור מעט את השגרה היומיומית של העבודה, וגם כמובן כדי להביע הערכה כלפיהם. הכנו במיוחד עבורכם מדריך מקיף לארגון מסיבת החברה המושלמת:

שריון יום ושעה למסיבה

הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לשריין תאריך ליום המסיבה. העדיפו יום בשבוע שהוא יחסית רגוע בדרך כלל בעבודה. קחו בחשבון ששעת המסיבה צריכה להיקבע לשעות הצהריים המאוחרות ולא שעות הערב, מכיוון שרוב העובדים בעלי משפחות ותכניות כאלו ואחרות לשעות הערב הפנויות שלהם, לכן מסיבת חברה בשעות הערב עלולה לגרום לחלקם לא להגיע בגלל אילוצים מוקדמים.

תוכלו להגיד לכל העובדים שביום של המסיבה כולם עובדים חצי יום, לכן יש לדאוג לסיים את העבודה השוטפת והדחופה בהקדם שלא יפריע להתנהלות התקינה של המסיבה. מומלץ להיעזר באחד מהעובדים שידאג להעביר את ההודעות לכולם בעניין המסיבה, והוא יהיה איש הקשר של כולם לשאלות ובקשות שונות.

שכירת מקום למסיבה

השלב הבא והלא פחות חשוב הוא הלוקיישן בו תיערך המסיבה. העדיפו לבחור מקום שהוא קרוב יחסית מבחינה גיאוגרפית למקום העבודה, כך שכולם יוכלו להגיע למסיבה ללא בעיה. אם יש צורך, ארגנו הסעה משותפת לכולם, כך הכיף והחוויה תתחיל כבר בשלב מוקדם!

במידה והתאריך הוא בימי הקיץ החמימים, העדיפו לשריין מקום מהנה כמו בריכה או אפילו פארק מים. אין כמו מסיבת בריכה בימי הקיץ! אם התאריך יוצא על תקופת החורף, תוכלו לבחור מתחם סגור למסיבות כמו קריוקי או מסיבת ריקודים. השילוב של מוזיקה טובה עם ריקודים ושירה הוא שילוב מוצלח תמיד.

הזמנת קייטרינג

לאחר שיש תאריך, שעה ומקום הגיע הזמן לדאוג לכיבוד שיוגש לכל העובדים. הרי אין מסיבה בלי עוגה! או יותר נכון אוכל טעים 😊

כדאי להזמין קייטרינג או מגשי אירוח הכוללים ארוחה קלה כמו כריכים, פיצות, סלטים ושאר מאכלים טעימים ומשביעים. זכרו להזמין גם משקאות ובקבוקי מים שיספיקו לכל המסיבה, בייחוד אם מדובר במסיבה המתקיימת בקיץ.

בנוגע לאלכוהול במסיבה, תצטרכו לברר מול הגוף האחראי על כוח האדם בעבודה האם מותר לעובדים לשתות משקאות אלכוהוליים במסיבה מטעם העבודה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here