המדריך המקוצר שיעזור לכם לשרוד את המעבר

0
1003
המדריך המקוצר שיעזור לכם לשרוד את המעבר

עוברים דירה או משרד? מזל טוב. רגע אחרי שההתרגשות חולפת אתם מבינים שיש לכם פרויקט לא קטן על הראש, והגיע הזמן לתכנן אותו כמו שצריך. אם תפעלו נכון כבר מהצעד הראשון תגלו שהשד דווקא לא נורא כל כך, ועם חברת הובלות טובה גם יום המעבר יוכתר כהצלחה גדולה. איך מגיעים לשם ערוכים ומוכנים? אם תפעלו בצורה מסודרת לפי שלושה כללים עיקריים, תהיו רגועים יותר ביום הגדול.

לפני הכול: קובעים לוחות זמנים

אתם יודעים מתי אתם אמורים לפנות את הדירה הנוכחית ומתי תיכנסו אל הדירה החדשה בירושלים. אם כן, זה בדיוק הזמן להכין דף ועט, ולהתחיל לתכנן את לוח הזמנים שלכם עד ליום הגדול. ברשימה הזו תכניסו נושאים כמו אריזה, הזמנת טכנאים ואנשי מקצוע שונים וכמובן – בחירת חברת הובלה בירושלים. המשימה הראשונה שבה כדאי להתמקד היא בחירת חברת ההובלות שלכם, לא רק כדי “להיפטר” מהמשימה החשובה כל כך, אלא בעיקר כדי שתוכלו לנצל את הזמן לקבלת החלטות טובה ונכונה באמת. שימו לב שאתם מגדירים את הצרכים שלכם במדויק. כך, אם אתם זקוקים להובלה קטנה או גדולה, לשירותי מנוף או לאריזה מקצועית, חברת ארט-מובינג תוכל להציע לכם את כל הפתרונות הטובים ביותר.

השלב השני: מתחילים לארוז

אחרי שהגדרתם לוחות זמנים והזמנתם חברת הובלות בבית שמש, הגיע הזמן להתחיל לארוז. אין סיבה לעשות את זה חודשיים לפני המעבר, אבל אם תתחילו לארוז שבועיים או שלושה לפני המעבר, תגלו שהמשימה קצת יותר קלה. הכינו כמה קרטונים גדולים, טוש עבה וסרט דביק, והתחילו למלא את הארגזים בפריטים הפחות שימושיים. בגדי החורף (אם אתם עוברים בקיץ), מצעים או מגבות, וגם כלי החרסינה השמורים בעיקר לחגים ואירועים מיוחדים – את כולם אפשר לארוז כבר עכשיו. סמנו אותם בצורה ברורה, הגדירו מה שביר ומה לא, ואל תשכחו לציין האם הארגז מיועד למטבח, לחדר של הילדים או לסלון.

השלב השלישי: יום המעבר

בין אם אתם עוברים דירה או מחליפים משרד, חברת ההובלות שלכם אמורה להגיע בזמן ולהתחיל במשימה מוקדם ככל האפשר. לכן, כשאתם בוחרים חברת הובלות משרדים במודיעין כדאי לוודא שמדובר בחברה טובה ואמינה, עם צוות דייקן ומיומן שיאפשר לכם לעבור את היום הזה בצורה פשוטה ונעימה. צוות ארט-מובינג עומד לרשותכם לכל אורך הדרך כדי להבטיח תהליך מדויק המותאם לצרכים שלכם, ואתם מוזמנים ליצור קשר עם נציגי החברה כבר עכשיו בטלפון 052-6524343.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here