המדריך למטייל ביפן- כל הסודות למי שאוהב לטייל לבד.

0
1341
המדריך למטייל ביפן- כל הסודות למי שאוהב לטייל לבד.

לא מעט ישראלים בחורים לארוז מזוודה, לנסוע לשדה התעופה ולעלות על טיסה לבדם. חווית הטיול השונה, מתאימה גם לטיולים ביפן המרתקת אשר עם הזמן הפכו לנפוצים יותר ויותר.

 מטיילים לבד?

היציאה לחופשה היא תמיד מסקרנת ומרגשת. והחוויה מתעצמת שבעתיים כאשר מדובר בנוסע בודד. הנוסעים הבודדים מעידים שהם נהנים מתחושת החופש, והאפשרות להיות בלתי תלויים לגמרי היא זו שמניעה אותם לצאת לטיול לבד. תכנון טיול לנוסע העצמאי תלוי לגמרי ברצונות ובסדרי העדיפויות של המטייל ומאפשר גמישות גבוהה יותר בעת התכנון. טיול עצמאי יכול להיות תלוי בלוח זמנים מוכן מראש, אולם מרבית המטיילים הבודדים בוחרים לנוע לפי הקצב שלהם ומשנים תדיר את מסלול הטיול לפי החלטות של הרגע האחרון. יחד עם זאת, חשוב להגדיר לוחות זמנים כללים כדי למצות את כל ימי הטיול עד תום.

 

ארץ השמש העולה- החידה המסתורית של המזרח הרחוק

יפן היא יעד חדש יחסית לתייר הישראלי והיא מיצבה מכשול תרבותי מעניין. המטיילים ליפן מספרים כי פערי התרבות מסקרנים ומיוחדים, לצד ריחות וטעמים לא מוכרים גורמים לכל מטייל לחוות את יפן בצורה אחרת. טיול עצמאי ביפן מאפשר מוביליות גדולה בבחירת סדרי העדיפויות לצד רמת חיים גבוה. המחייה ביפן לא גבוה באופן יחסי ומרבית התקציב יושקע בטיסות ומלונות. ליפן שטחים עירוניים רחבי ידיים לצד מרחבי טבע ונוף עוצרי נשימה. טיול שמשלב בין עיר לכפר מאפשר לכם להכיר את יפן ולגלות את היופי הפראי שבה.

 

המקדשים של יפן

בין ההרים והגבעות הירוקות של יפן, עומדים על תילם מקדשים עתיקי יומין וצופים על העיר קיוטו. טיולי טבע בחו”ל לא תמיד מצליחים להרשים את המטיילים בצורה הנכונה, אולם אזורי המקדשים של יפן בהחלט עושים את העבודה. השלווה השוררת באזור מאפשר לכל אחד להתחבר לאני הפנימי שלו לזכות בנחת לכמה רגעים פעוטים במהלך הטיול. עם החזרה לשגרת העיר אתם עוד תתגעגעו לשקט של המנזרים.

חברת טיולים בשבילך מלווה כל מטייל בודד או חלק מקבוצה בתהליך תכנון הטיול האידיאלי בשבילו. החל מכרטיסי הטיסה והמלונות ועד ליצירת מסלול מושלם בשבילכם, החברה מציעה לכל אדם את חוויית הטיול הטובה ביותר שיש ליפן להציע לכם. את כל פרטי הטיול אתם תקבלו טרם הטיסה ותוכלו לבצע שינויים ותיקונים. כמו כן הצוות יספק לכם מסלולים חלופיים במידת הצורך. לפרטים נוספים ניתן לפנות לצוות טיולים בשבילך במפרט הטלפון- 058-4115522

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here