המעשים הטובים של KLA ישראל: מנקים את השדות של חוף פלמחים

0
80
עובדי KLA – אורבוטק עוקרים מינים פולשניים בשדות של חוף פלמחים, בתיאום עם רשות הטבע והגנים | קרדיט: צילום יח"צ

לחברת KLA יש מדיניות ברורה בכל הנוגע לאחריות חברתית ומסורת מגובשת של “לעשות טוב” כל ימות השנה, בשני האתרים שלה, במגדל העמק ובאתר אורבוטק ביבנה, אולם יום המעשים הטובים מהווה יום שיא בכל הקשור לתרומה לקהילה. “ביום המעשים הטובים ניתן לרתום את כל העובדים לבצע מגוון פעילויות התנדבות ביחד. ליום כזה יש  ערך רב גם מבחינת החברה – הוא מגבש את העובדים, תורם לתחושת השייכות לחברה ויש לו אפקט מדבק – לרתום עוד אנשים ולהמשיך לעשות טוב כל השנה” אומרת שירה זלמנוביץ’, מנהלת רווחה ואחריות חברתית ב- KLA ישראל.

 

בשנה שעברה הכינה החברה תכנית מקיפה ליום המעשים הטובים שכללה הרבה מאד מוקדים ותחומי פעילות אולם באה הקורונה ושיבשה את העשייה. השנה בנתה החברה מראש תכנית תואמת קורונה שכוללת פעילויות מרחוק וקומץ פעילויות פיזיות, בהתאם להנחיות.

 

“השנה שלחנו עובדים שלנו לעקור מינים פולשניים בשדות של חוף פלמחים,  לתת שיעורים פרטיים בזום לילדים בכל הגילאים ולהרים טלפון לניצולי שואה ולברכם לקראת חג הפסח.” ביוזמת אחת העובדות התארגנה החברה גם לאסוף מסגרות של משקפיים לתרומה למעוטי יכולת, ומוצרי אלקטרוניקה תקולים לתיקון והעברה לנזקקים.  בסמוך יותר לחג הפסח עובדים מתנדבים אף יבשלו ארוחות חמות למשפחות נזקקות ויביאו להן את הארוחה.

 

“חלק מהיוזמות שיזמנו היום קשורות לאוכלוסיות שאנחנו עובדים איתם כל השנה כמו ניצולי שואה, תלמידים ואחרים וחלק מן הפעילויות ייחודיות ליום הזה.”

 

עובדי KLA – אורבוטק עוקרים מינים פולשניים בשדות של חוף פלמחים, בתיאום עם רשות הטבע והגנים | קרדיט: צילום יח”צ
עובדי KLA – אורבוטק עוקרים מינים פולשניים בשדות של חוף פלמחים, בתיאום עם רשות הטבע והגנים | קרדיט: צילום יח”צ

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here