המצברים המומלצים ביותר לכל רכבי מאזדה

0
736
המצברים המומלצים ביותר לכל רכבי מאזדה
מקור FREEPIK

רכבי מאזדה האיכותיים ובפרט דגמי מאזדה 3, הם מהרכבים האהובים על הישראלים ולרוב נראה אותם בפער על הכבישים, מכל יצרניות הרכב האחרות. בממוצע מצברים מחזיקים שלוש שנים ועליכם להכיר את דרכי השירות המוצעים.

אחת לכמה שנים תצטרכו לבצע החלפת מצבר למאזדה שלכם ועליכם ומספר אפשרויות עומדות בפניכם. כדי להפוך את החוויה למהירה ונוחה, אנו ממליצים לכם לרכוש מצבר למאזדה 3 במוסך מצברים ובשירות עד הבית ובכך לשמור על הכיס שלכם ועל חזרה מהירה לשגרת היום שלכם כפי שתכננתם. 

איזה מצבר מתאים למאזדה?

במידה וקניתם את המאזדה שלכם בשנתיים האחרונות, בדקו על גב המצבר האם יש לכם עדיין אחריות בתאריך שמוטבע בגב המצבר. במידה ואתם זקוקים להחלפת מצבר חדש, פנו לגורם מוסמך שמתמחה בהחלפת מצברים ותעניקו בכך את הטיפול הנכון לרכב שלכם. לכל רכב יש את הקיבולת אמפר שהוא זקוק לה, מצבר למאזדה 3, מאזדה CX5, מאזדה 2 ומאזדה 6 יהיו מצבר 60 אמפר, או מצבר 65 אמפר. 

איך נשמור על המצבר לאורך זמן?

בממוצע צריך להחליף מצבר כל שלוש שנים ויש להיות ערניים ולשים לב לתוקף סיום חודשי אחריות שיש למצבר ולמנוע עיכובים וסיטואציות לא נוחות בהם נתקע עם רכב שלא מניע. יש להשתדל לא להשאיר אורות דלוקים כשיוצאים מהרכב ולשמור על תקינותו של המצבר בבדיקה חיצונית אחת לכמה חודשים, בה נראה אם יש על המצבר קורוזיה או לכלוך ובמידת הצורך ננקה, נבדוק את החיבור של הכבלים ונחזקם במידת הצורך.

מצבר למאזדה 3 i stop

כאשר הרכב שלכם מבצע עצירה בפקקי תנועה וברמזורים, אתם זקוקים למצבר start stop מסוג efb בשל הטכנולוגיה שמרכבת לכם ברכב. מצב בו תזדקקו למצבר חדש, תופיע לכם מנורה בלוח המחוונים שכתוב בה I stop וזה הסימן להחליף את המצבר הישן בחדש. מצברים אלו יקרים יותר בשל הכוח שהם מספקים והחלקים ממנו הם עשויים ומחירן בממוצע יתחיל מ649 ₪ ויגיעו לרוב עם 24 חודשי אחריות.

בחירת מצבר איכותי ועמיד למאזדה שלך

בכדי להתאים את המצבר הנכון למאזדה שלכם ולקבל את השירות הנוח, המהיר והזול ביותר עבורכם, אנו מזמינים אתכם להשתמש בשירות של שיא מצברים שמספקים החלפת מצבר עד הבית כבר יותר מ15 שנים. השירות מפוזר בכל רחבי המרכז על ידי ניידות שירות שיגיעו עד אליכם עד 60 דקות מרגע שצלצלתם ואתם תוכלו להמשיך בשגרה שלכם. עם המצברים האיכותיים והאמינים ביותר בשוק – מצבר שנפ, מצבר בוש, מצבר וולטה האיכותיים תקבלו מצבר עם תוחלת חיים גבוהה וכמובן אחריות מלאה. 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here