הצעת מחיר דיגיטלית

הצעת מחיר דיגיטלית
Credit: Pixabay.com

איך זה היה נראה ממש לא מזמן, כאשר בקשנו לקבל הצעת מחיר על מוצר מסוים? היה עלינו להגיע אל בית העסק, שם יכולנו להתרשם מההיצע בתחום שאנחנו מבקשים לראות וכך גם שמענו את המחירים של כל המוצרים הרלוונטיים עליהם בקשנו להתעניין. אז נכון שכבר היו קטלוגים ויכולנו לראות פחות או יותר את האפשרויות. אך אם רצינו לקבל מוצר בהזמנה מיוחדת? או אם חשבנו על רכישת חבילה מסוימת שאולי גם תזכה אותנו בהנחה כלשהי? שם זה כבר ממש היה מסתבך. אך עם הזמן נבנו תוכנות משוכללות שמאפשרות את הרכבת החבילות, את סידור המוצרים הרצויים או לחילופין השירותים הנדרשים כאשר הכול משוקלל באופן אוטומטי ומתקבלת הצעת המחיר. שירות זה הוא הצעת מחיר דיגיטלית שהיום כמעט כולנו כבר נהנים ממנה ולא ממש מכירים משהו אחר. פנו אלינו, אי פורמס. עם כל הפתרונות לבתי עסק כולל תוכנות מיוחדת ליצירת הצעות מחיר דיגיטליות.

מילוי טפסי pdf

שעות רבות מנוצלות ברבים מבתי העסק לצורך מילוי טפסים, מיון טפסים, תיוק טפסים וכל מה שקשור לנושא של ארגון הניירת. בשנים האחרונות אנחנו עדים לשינויים מפליגים בתחום הזה כאשר כמעט כולם כבר עברו לפורמט הדיגיטלי. כבר לגמרי לא נדיר היום לקבל טופסPDF  ישירות אל תיבת המייל, כאשר מוטל עלינו למלא את הטופס באמצעות המחשב ואף לחתום עליו בחתימה דיגיטלית וכך לשגר אותו חזרה ישירות אל המשרד המבקש.

כך גם אנחנו יכולים לאתר בעצמינו טפסים מקוונים באתרים השונים של הרשויות. כמו למשל באתר של החברה לביטוח לאומי או באתרים שונים שם אנחנו צריכים להירשם למטרות שונות. מילוי טפסי pdf מקוונים הוא נוח מאוד, הוא מדויק מאוד והוא חוסך הרבה מאוד בלגן, מאמץ וכמובן ניירת.

טופס 101 אינטרנטי

טופס 101 היה עד לפני שנים לא רבות, טופס שעל עובדים היה מוטל למלא אותו ולשלוח אותו בכדי לבקש תיאום מס. אז הפרוצדורה עד לפני שנים לא רבות חייבה את העובד להגיע אל משרדי מע"מ בשעות בהם המשרד היה פתוח, להמתין בתור ולמלא את הטופס הרצוי ולהגיש אותו לפקיד שיזין את הפרטים במחשב. עד שהתקבלה תשובה ארך זמן רב ותיאום המס נעשה בעצלתיים.

תשוו את זה לאפשרות שיש לנו היום,

Credit: Pixabay.com

, כאשר כל אחד יכול לאתר לעצמו טופס מקוון, למלא אותו ולשגר אותו אל היעד ותוך זמן קצר לקבל מענה בדבר קליטת הטופס. אי פורמס מציעה שירות גם בתחום הזה.

מאמרים נוספים
משהו קטן וטוב לשדרוג חווית הצפייה במשחקי היורו am:pm ובירה מלכה בשיתוף פעולה חדש: משיקות מהדורה מוגבלת של בירה קלילה ומרעננת TLV Blond Ale
לאור הצלחת שיתוף הפעולה שהשיקו בספטמבר האחרון, am:pm, רשת הסופרמרקטים...
מרכז מורשת יהדות בבל פותח קורס ללימוד ערבית יהודית עיראקית
בימי שלישי בשעות 20:10-21:30 החל מה-2.7 מפגשים בזום בני שעה ועשרים...
פליימוביל משטרה
פליימוביל משטרה
כל ההורים אוהבים לראות איך הילדים שלהם לוקחים על עצמם...
איכות החיים של אנשים בגיל השלישי
ההזדקנות היא תהליך ארוך שמלווה בירידה הדרגתית בתפקוד של גוף...
איך לשפר את מראה הקרקפת לאחר נשירת שיער?
מקרים שונים של נשירת שיער והתקרחות יכולים להיראות לא אסתטיים...
חג שבועות בפתח ובמד"א ממליצים כיצד להישמר
לקראת חג שבועות שיחול ביום שלישי, ה' בסיון (11.5), במד"א...
לימוד אימון אישי
לימוד אימון אישי
אנשים רבים מחפשים את הכיוון התעסוקתי שלהם שיבטיח להם גם...
חוזה משפטי שנערך בין בני זוג לאחר נישואיהם
הסכם ממון לאחר נישואין הוא חוזה משפטי שנערך בין בני...
קידום אורגני בגוגל: שיטות חדשות
הבנת קידום בגוגל קידום בגוגל מתייחס לתהליך של שיפור הנראות של...
סיוע פסיכיאטרי פרטי
האדם הקרוב לכם ביותר סובל מבעיה פסיכיאטרית כלשהי? הוא כבר...
דילוג לתוכן