הצעת מחיר דיגיטלית

0
446
Credit: Pixabay.com

איך זה היה נראה ממש לא מזמן, כאשר בקשנו לקבל הצעת מחיר על מוצר מסוים? היה עלינו להגיע אל בית העסק, שם יכולנו להתרשם מההיצע בתחום שאנחנו מבקשים לראות וכך גם שמענו את המחירים של כל המוצרים הרלוונטיים עליהם בקשנו להתעניין. אז נכון שכבר היו קטלוגים ויכולנו לראות פחות או יותר את האפשרויות. אך אם רצינו לקבל מוצר בהזמנה מיוחדת? או אם חשבנו על רכישת חבילה מסוימת שאולי גם תזכה אותנו בהנחה כלשהי? שם זה כבר ממש היה מסתבך. אך עם הזמן נבנו תוכנות משוכללות שמאפשרות את הרכבת החבילות, את סידור המוצרים הרצויים או לחילופין השירותים הנדרשים כאשר הכול משוקלל באופן אוטומטי ומתקבלת הצעת המחיר. שירות זה הוא הצעת מחיר דיגיטלית שהיום כמעט כולנו כבר נהנים ממנה ולא ממש מכירים משהו אחר. פנו אלינו, אי פורמס. עם כל הפתרונות לבתי עסק כולל תוכנות מיוחדת ליצירת הצעות מחיר דיגיטליות.

מילוי טפסי pdf

שעות רבות מנוצלות ברבים מבתי העסק לצורך מילוי טפסים, מיון טפסים, תיוק טפסים וכל מה שקשור לנושא של ארגון הניירת. בשנים האחרונות אנחנו עדים לשינויים מפליגים בתחום הזה כאשר כמעט כולם כבר עברו לפורמט הדיגיטלי. כבר לגמרי לא נדיר היום לקבל טופסPDF  ישירות אל תיבת המייל, כאשר מוטל עלינו למלא את הטופס באמצעות המחשב ואף לחתום עליו בחתימה דיגיטלית וכך לשגר אותו חזרה ישירות אל המשרד המבקש.

כך גם אנחנו יכולים לאתר בעצמינו טפסים מקוונים באתרים השונים של הרשויות. כמו למשל באתר של החברה לביטוח לאומי או באתרים שונים שם אנחנו צריכים להירשם למטרות שונות. מילוי טפסי pdf מקוונים הוא נוח מאוד, הוא מדויק מאוד והוא חוסך הרבה מאוד בלגן, מאמץ וכמובן ניירת.

טופס 101 אינטרנטי

טופס 101 היה עד לפני שנים לא רבות, טופס שעל עובדים היה מוטל למלא אותו ולשלוח אותו בכדי לבקש תיאום מס. אז הפרוצדורה עד לפני שנים לא רבות חייבה את העובד להגיע אל משרדי מע”מ בשעות בהם המשרד היה פתוח, להמתין בתור ולמלא את הטופס הרצוי ולהגיש אותו לפקיד שיזין את הפרטים במחשב. עד שהתקבלה תשובה ארך זמן רב ותיאום המס נעשה בעצלתיים.

תשוו את זה לאפשרות שיש לנו היום,

Credit: Pixabay.com

, כאשר כל אחד יכול לאתר לעצמו טופס מקוון, למלא אותו ולשגר אותו אל היעד ותוך זמן קצר לקבל מענה בדבר קליטת הטופס. אי פורמס מציעה שירות גם בתחום הזה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here