הרצאות לעובדים מרתקות ומעשירות בתחום הקרימינולוגיה

0
74
a-criminology

מכל אדם אפשר ללמוד משהו חדש וכששומעים הרצאות לעובדים אפשר גם להוסיף ידע שיכול לתת להם עוד נקודה למחשבה, גם בעבודה שלהם. היכרות טובה יותר עם האופי והאישיות של בני אדם יכולה תמיד לתת לעובדים השראה לנסות להבין טוב יותר אנשים כמו לקוחות ועמיתים לעבודה, ולכן כל מה שמעשיר את עולמם מוסיף להם לא רק זווית מבט נוספת אלא גם ידע טוב שיכול לסייע להם. קרימינולוגיה אולי אינה קשורה ישירות לעבודתכם אבל כשמבינים טוב יותר מה מניע את העולם אפשר להפיק לקחים ותובנות גם בנוגע לעבודה שלכם, כי הכל קשור למעשה. פרופ’ ארנון אדלשטיין הוא מרצה מבוקש לקרימינולוגיה שמצליח לרתק אנשים בסיפורים מאחורי הקלעים של חקירות מרתקות שטלטלו את המדינה.

למה הרצאות לעובדים הן העשרה נפלאה?

  • יציאה מהשגרה תמיד נותנת לאנשים עוד הזדמנות להתאוורר ולשפר את הקשרים ביניהם. כל זה עוזר לעבודה יותר יעילה ומוסיף לאווירה הנעימה. לכן, פעילויות נוספות על פעילויות שגרתיות בעבודה תמיד מחזקות את הגיבוש הקבוצתי ועוזר להם לתפקד טוב יותר ביחד.
  • חשוב לפעמים לצאת מהקופסה המנטלית ולהוסיף זוויות מבט שלא חשבתם עליהן גם כאשר אתם עוסקים בתחום אחר לגמרי. זה תמיד עוזר לאנשים לחזור להסתכל בתמונה עם מוח רענן שיכול למצוא פתרונות מפתיעים לבעיות שלא הצלחתם לפתור קודם. הרצאות מהסוג הזה באמת נותנות לכם עוד ידע וכלים לנסות להבין קשיים שונים גם כאשר לכאורה זה ממש לא אותו התחום. הכל משיק והכל נוגע זה בזה בחוויה האנושית.
  • כשנותנים לעובדים חוויה אחרת לגמרי שמראה להם שאכפת לכם מהם, זה תמיד מחמם את הלב. כשאתם דואגים להביא מרצים מרתקים שיודעים לספר סיפור עם לקח לחיים זה נשאר אצלם כחוויה יוצאת דופן והם מעריכים את זה.

הרצאות לעובדים מעשירות

פעילות העשרה מחוץ לשעות העבודה היא תמיד רצויה כדי להגביר את הגיבוש בעבודה וכדי לרענן לפעמים את החשיבה. פרופ’ ארנון אדלשטיין הוא קרימינולוג שמעניק לכם ידע נוסף על העולם ועל סיפורים מטלטלים מעולם הפשע אבל מזווית מעניינת ובשפה שמובנת לכולם. זוהי פעילות העשרה נהדרת לכל העובדים שלכם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here