הרצאות לעובדים מרתקות ומעשירות בתחום הקרימינולוגיה

הרצאות לעובדים מרתקות ומעשירות בתחום הקרימינולוגיה
a-criminology

מכל אדם אפשר ללמוד משהו חדש וכששומעים הרצאות לעובדים אפשר גם להוסיף ידע שיכול לתת להם עוד נקודה למחשבה, גם בעבודה שלהם. היכרות טובה יותר עם האופי והאישיות של בני אדם יכולה תמיד לתת לעובדים השראה לנסות להבין טוב יותר אנשים כמו לקוחות ועמיתים לעבודה, ולכן כל מה שמעשיר את עולמם מוסיף להם לא רק זווית מבט נוספת אלא גם ידע טוב שיכול לסייע להם. קרימינולוגיה אולי אינה קשורה ישירות לעבודתכם אבל כשמבינים טוב יותר מה מניע את העולם אפשר להפיק לקחים ותובנות גם בנוגע לעבודה שלכם, כי הכל קשור למעשה. פרופ' ארנון אדלשטיין הוא מרצה מבוקש לקרימינולוגיה שמצליח לרתק אנשים בסיפורים מאחורי הקלעים של חקירות מרתקות שטלטלו את המדינה.

למה הרצאות לעובדים הן העשרה נפלאה?

  • יציאה מהשגרה תמיד נותנת לאנשים עוד הזדמנות להתאוורר ולשפר את הקשרים ביניהם. כל זה עוזר לעבודה יותר יעילה ומוסיף לאווירה הנעימה. לכן, פעילויות נוספות על פעילויות שגרתיות בעבודה תמיד מחזקות את הגיבוש הקבוצתי ועוזר להם לתפקד טוב יותר ביחד.
  • חשוב לפעמים לצאת מהקופסה המנטלית ולהוסיף זוויות מבט שלא חשבתם עליהן גם כאשר אתם עוסקים בתחום אחר לגמרי. זה תמיד עוזר לאנשים לחזור להסתכל בתמונה עם מוח רענן שיכול למצוא פתרונות מפתיעים לבעיות שלא הצלחתם לפתור קודם. הרצאות מהסוג הזה באמת נותנות לכם עוד ידע וכלים לנסות להבין קשיים שונים גם כאשר לכאורה זה ממש לא אותו התחום. הכל משיק והכל נוגע זה בזה בחוויה האנושית.
  • כשנותנים לעובדים חוויה אחרת לגמרי שמראה להם שאכפת לכם מהם, זה תמיד מחמם את הלב. כשאתם דואגים להביא מרצים מרתקים שיודעים לספר סיפור עם לקח לחיים זה נשאר אצלם כחוויה יוצאת דופן והם מעריכים את זה.

הרצאות לעובדים מעשירות

פעילות העשרה מחוץ לשעות העבודה היא תמיד רצויה כדי להגביר את הגיבוש בעבודה וכדי לרענן לפעמים את החשיבה. פרופ' ארנון אדלשטיין הוא קרימינולוג שמעניק לכם ידע נוסף על העולם ועל סיפורים מטלטלים מעולם הפשע אבל מזווית מעניינת ובשפה שמובנת לכולם. זוהי פעילות העשרה נהדרת לכל העובדים שלכם.

מאמרים נוספים
משהו קטן וטוב לשדרוג חווית הצפייה במשחקי היורו am:pm ובירה מלכה בשיתוף פעולה חדש: משיקות מהדורה מוגבלת של בירה קלילה ומרעננת TLV Blond Ale
לאור הצלחת שיתוף הפעולה שהשיקו בספטמבר האחרון, am:pm, רשת הסופרמרקטים...
מרכז מורשת יהדות בבל פותח קורס ללימוד ערבית יהודית עיראקית
בימי שלישי בשעות 20:10-21:30 החל מה-2.7 מפגשים בזום בני שעה ועשרים...
פליימוביל משטרה
פליימוביל משטרה
כל ההורים אוהבים לראות איך הילדים שלהם לוקחים על עצמם...
איכות החיים של אנשים בגיל השלישי
ההזדקנות היא תהליך ארוך שמלווה בירידה הדרגתית בתפקוד של גוף...
איך לשפר את מראה הקרקפת לאחר נשירת שיער?
מקרים שונים של נשירת שיער והתקרחות יכולים להיראות לא אסתטיים...
חג שבועות בפתח ובמד"א ממליצים כיצד להישמר
לקראת חג שבועות שיחול ביום שלישי, ה' בסיון (11.5), במד"א...
לימוד אימון אישי
לימוד אימון אישי
אנשים רבים מחפשים את הכיוון התעסוקתי שלהם שיבטיח להם גם...
חוזה משפטי שנערך בין בני זוג לאחר נישואיהם
הסכם ממון לאחר נישואין הוא חוזה משפטי שנערך בין בני...
קידום אורגני בגוגל: שיטות חדשות
הבנת קידום בגוגל קידום בגוגל מתייחס לתהליך של שיפור הנראות של...
סיוע פסיכיאטרי פרטי
האדם הקרוב לכם ביותר סובל מבעיה פסיכיאטרית כלשהי? הוא כבר...
דילוג לתוכן