השקיעי בעצמך: הכירי את הטיפולים החדישים והמתקדמים בעולם הקוסמטיקה

0
389
השקיעי בעצמך: הכירי את הטיפולים החדישים והמתקדמים בעולם הקוסמטיקה
קרדיט: Pixabay.com

השאיפה ליופי ומראה צעיר ורענן תמיד נחכה בחיי נשים וגברים רבים, הסיבה כמובן ברורה- כולנו רוצים להרגיש בנוח ובנעימים כאשר אנו מביטים בעצמינו במראה, ולאהב את ההשתקפות שאנו רואים. על בסיס רקע זה נוצרים ומתפתחים במרוצות השנים מגוון טיפולי ביוטי שונים. בכתבה הבאה נדון בטיפולי הקוסמטיקה והיופי המתקדמים והחדישים ביותר.

בשנים האחרונות פותחו מגוון רחב של טיפולי יופי חדשניים ומתקדמים, למען הצרת היקפים, מיצוק העור, חידוש העור ועוד. בכתבה זו תכירי את כל סוגי הטיפולי המדוברים ביותר.

טיפולי אסתטיקה מתקדמים:

טיפול בגלי רדיו על מנת להצר שומנים, למצק את העור ולטפל בצלוליט- נדיר מאוד למצוא בימינו בחורה או אישה אשר שלמה לחלוטין עם היקף גופה. בנוסף בשל ריבוי האוכל התעשייתי ישנם יותר ויותר נשים אשר סובלות מצלוליט (גם לגנטיקה ולזרימת הדם בגוף יש חלק משמעותי בכך). על כן פותחו כלים טכנולוגים מתקדמים למען הצרת היקפים, הסרת צלוליט ומיצוק העוד. כיצד זה עובד? באמצעות שליחת גלי רדיו, או טיפולי המסת שומן בקור, אשר ממריצים את חילוף החומרים, משפרים את הניקוז הלימפתי וממצקים את תאי השומן, ובכך מצרים את ההיקף.

מתיחת פנים – הרצון לפנים חלקות ונטולות קמטים מוכר מזה שנים רבות. נשים רבות אשר מעוניינות לבצע מתיחת פנים חוששות מכך בשל החשש מביצוע הליך כירורגי פולשני, אך אין הדבר כיום נכון. לאחרונה באמצעות פיתוח טכנולוגי חדשני ומתקדם ניתן לבצע מתיחת פנים ללא שכיבה תחת סכין המנתחים. כיצד? מכשיר Ultraformer הינו מכשיר טכנולוגי מתקדם אשר סורק את 5 השכבות הראשונות של עור הפנים ומגלה אחר בעיות הפגועות במראה העור. בנוסף המכשיר שולח גלי רדיו אשר יוצרים מיקרו כוויות זעירות שמטרתם למצק את העור. כמובן שהמכשיר איננו פולשני.

פילינג עמוק– טיפול הפילינג המוכר לנו אצל הקוסמטיקאית הינו טיפול פנים אשר מטרתו היא לנקות את הפנים מהצטברויות של הפרשות שומן הנקראות בשפה העממית ”ראשים שחורים”. אך טיפול פילינג עמוק הינו טיפול מסוג אחר לגמרי. עור פנינו למעשה עשוי ממספר שכבות. כאשר עור פנינו נראה מצולק, עייף ומקומט, ניתן לבצע הסרה של חלק משכבות העור (לא כולן כמובן), ולאחר חידוש התאים העור יקבל מראה צעיר יותר, חלק יותר, ורענן יותר. אחד הפיתוחים הטכנולוגיים המתקדמים הוא מכונה קוסמטית טיפולית ייעודית לביצוע פילינג עמוק איכותי, על הצד הטוב ביותר.

מעוניינים לבצע טיפולי אסתטיקה מתקדמים? 

אצל אנוצ’קה תוכלו ליהנות ממגוון טיפולי יופי מתקדמים וגם מטיפולי ספא בוטיק  איכותי ומהנה. לפרטים נוספים היכנסו לאתר https://www.anuchka-ma.co.il/ .

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here