השתלת שיניים בתל אביב

0
1653
השתלת שיניים בתל אביב

השתלת שיניים בתל אביב הוא טיפול שהפך בשנים האחרונות לאחד מהנפוצים והשגרתיים ביותר בעולם רפואת השיניים האסתטית בעיקר.

סביר להניח שגם אתם כמו רוב האנשים, תיאלצו לעבור בשלב כזה או אחר טיפול השתלת שיניים ביום אחד במרכז או בכל אזור אחר שנמצא בסמוך למקום המגורים. הבשורות הטובות הן שלאחרונה התחוללו לא מעט שינויים וחידושים בתחום, וכיום הטיפול הפך להיות שכיח במיוחד ועם אחוזי הצלחה גבוהים. יחד עם זאת, טרם ביצוע של השתלות שיניים קיימים כמה דברים שחשוב להביאם בחשבון. בישראל של היום נעשים עשרות אלפי טיפולי השתלות שיניים בעלי אחוזי הצלחה מאד גבוהים.

שיעורי הצלחה גבוהים במיוחד

שיעורי ההצלחה בשנה הראשונה עומדים על 95% ובטווח של עשר שנים על 80%. תחום הטיפול במחלות החניכיים- פריודונטיה, ביצע התקדמות מרשימה בישראל בשנים האחרונות. השתלות השיניים בשנים הללו הפכו לנפוצות ופופולאריות במיוחד. לא מעט אנשים מבצעים טיפולים אלו כיום ואחוז החדירה של שתלים דנטאליים אל השוק בישראל הוא מבין הגבוהים ביותר בעולם. טיפולי ההשתלות מיועדים לכל מי שחסרות לו שיניים בפה או אף שן אחת בלבד. התהליך מתאים כמעט לכל מטופל מבלי הגבלת גיל.

מי איננו מתאים לעבור השתלות שיניים?

למעשה המקרים שבהם לא ניתן לבצע השתלות שיניים בעקבות מצב בריאותי ורפואי מסוים הם מאד נדירים. ובכל זאת חשוב לציין כי מועמדים בלתי הולמים לתהליך ההשתלה נמנים עם כל מי שסובל ממחלות לב, סכרת או עששת, מחלות חניכיים או נסיגה חמורה, מטופלים בעלי גודל עצמות לסת ורמת צפיפות שלא מאפשרים לבצע השתלה, מטופלים שעברו טיפולי הקרנה לאזור הראש או הצוואה בחמש השנים קודם להשתלה, מטופלים מעשנים חשוב שיידעו כי אחוזי ההצלחה בקרב מעשנים יורד בכ-30%.

צוות מרפאות שביט

מרפאת השיניים שביט קיימת משנת 2000. צוות המרפאה מורכב משלושה רופאי שיניים – ד”ר עופר רוזנצוייג – רופא שיניים, ד”ר אריאל יודלב – רופא שיניים וד”ר הילה ציפורן- רופאת שיניים. המרפאה מעניקה מגוון טיפולים בתחום האסתטיקה ושיקום הפה הכוללים בין השאר השתלת שיניים בתל אביב, הלבנת שיניים ביום אחד, הרמת סינוס, ציפויי שיניים אומנותיים וכן הלאה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here