התלהבות במגזר הערבי מהחלטת ראש הממשלה לשריין את נאיל זועבי ברשימת הליכוד

0
1419
נאיל זועבי מאהבה הגדול של הארץ הטובה. צילום: אדהם זועבי

המשורר מחמוד אבו רגב: ” נתניהו אמץ את עמדת המחנך נאיל זועבי”

לרוח גבית עוצמתית זכה המחנך ואיש השלום נאיל זועבי אשר שוריין על ידי ראש הממשלה במשבצת נציג ערביי ישראל בכנסת הבאה. בן התומכים בנאיל אנשי רוח , הוגים , סופרים ומשוררים מהמגזר. המשורר המוערך מחמוד אבו רגב : ” מעז יצא מתוק , הקורונה הגשימה חלום,  הגשימה את השוויון ושכנעה את נתניהו לאמץ את עמדתו של זועבי נאיל”

משוררים, סופרים , הוגי דעות ואנשי רוח בחברה הערבית מעניקים רוח גבית מלאת התלהבות למחנך ואיש השלום נאיל זועבי מהכפר נין אשר שוריין על ידי ראש הממשלה ברשימת הליכוד לכנסת הבאה. המשורר מחמוד אבו רגב ברך את נאיל ואמר: ” ידוע לכולם שנזקי הקורונה רבים מאוד, היא פגעה בכלכלה, שנתה את השגרה והמנהגים, פגעה בלמודים וגרמה לאובדן גיל, הפרידה בין האנשים, וגרמה למות רבים. אך באותו זמן הייתה מועילה, כפי שאומר הפתגם ” מעז יוצא מתוק”, וכפי שנאמר “אין רע בלי טוב”, הרוע והטוב שזורים זה בזה, והדתיים מאמינים כי הכל מאלוהים.

זה מבחינה כללית, ומבחינה ספציפית הקורונה הייתה דומה לטילים ולפצצות, לא מבדילה בין האנשים, פגעה בכולם, והגשימה עקרון השוויון בין הערבים והיהודים. הם נכנעו להגבלות, ולסגר וקבלו מענקים מהמדינה בצורה שוויונית.

בכך הגשימה את מה שלא הגשימו הפוליטיקאים משני הצדדים, לכן עלה מספר המתנדבים הערביים לצה”ל בחודש האחרון, והגיע עד ל1000 מתנדבים בחודש אחד.

יכול להיות שבגלל כך השתכנע ראש הממשלה בנימין נתניהו שיש צורך לשנות את עמדותיו, ואת המדיניות שלו כלפי האזרחים הערבים, לאחר שהוא הזהיר בשנת 2015 מהערבים שנורים בהמוניהם לקלפיות, הוא מקווה עכשיו שהאזרחים הערבים יתמכו בו ויבחרו בליכוד. כך הוא סלל את הדרך לשינוי כללי המשחק הפוליטי בישראל מקווים ששינוי זה יביא להשתלבות האזרחים הערבים בחיי המדינה, ויהיו שווי זכויות, כך הוא אמץ את עמדתו של המחנך נאאל זועבי שקורא מזמן להשתלבות הערבים  במדינה ולנקוט עמדה נגד הטרור ונגד הבדלנות.”

נאיל זועבי הודה בהתרגשות רבה למברכים הרבים ולתומכים הנלהבים המתכוננים לסייע לנאיל ולתנועת הליכוד בבחירות הקרבות.

נאיל זועבי מאהבה הגדול של הארץ הטובה.
צילום: אדהם זועבי

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here