התמכרויות לסמים – בעיות חמורות עם פתרונות אפשריים

0
405
קרדיט: pixabay

אחד הקשיים הגדולים ביותר בחייהם של ישראלים רבים, הוא ההתמודדות עם התמכרויות. בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר אנשים שסובלים מבעיות התמכרות ומבקשים לקבל עזרה בכל צורה שהיא. הצוות המקצועי של רוח בכפר, מלווה את המטופלים הללו לאורך הדרך ונותן להם את התמיכה הראויה לבעיות איתן הם מתמודדים.

ככל ואתם רוצים – אפשר לטפל בהתמכרות

יש סיבות רבות שבגללן אדם יכול למצוא את עצמו מתמודד עם בעיות סמים ואלכוהול. אבל ברגע שהגעתם למצב שבו הגוף מתחיל לקרוס, צריך לעצור הכל ולקבל את הטיפול המתאים ביותר לבעיה שלכם. במקרים רבים, טיפול בהתמכרויות לסמים הוא טיפול המותאם באופן אישי לדרישות הגופניות של החולה, מה שאומר שמדובר על טיפול מאתגר מאוד שיכול לקחת המון זמן והמון משאבים נפשיים והמטופל. בדיוק מהסיבה הזו, אי אפשר להיכנס למרכז גמילה, אם אתם לא מוכנים באופן מלא להתחייב לתהליך.

ליווי מקצועי הוא אלמנט המפתח בתהליך

מרכז גמילה מסמים פרטי יאפשר לכם לקבל את כל התמיכה שאתם צריכים לאורך הדרך, הן ברמה הרגשית והן ברמה הרפואית והמקצועית. זהו המקום שבו אתם תוכלו להעביר את כל החששות שלכם לידיים של מטפלים מקצועיים שמכירים את העבודה הצמודה עם מכורים. אבל מן הצד השני, המטפלים גם ידרשו מכם להתחייב באופן מלא ועמוק לתהליך, ולהבטיח שאתם עושים את הכל על מנת לצאת מהמצב הקשה בו את נמצאים. הקריאה לעזרה לאורך הדרך, תהיה שלב חשוב בהבנה של המטפלים שאתם עושים צעדים לעבר הבראה.

שימו לב לסכנות שבדרך

במיוחד אם אתם מתמודדים עם התמכרות לתרופות מרשם, השחרור ממרכז הגמילה יהיה תלוי ברמת ההבנה שלכם את הסיטואציה. אי אפשר לצאת ממרכז גמילה ולחשוב שהחיים יחזרו למסלולם בין רגע. עליכם ללמוד את המגבלות החדשות שלכם, ולהבין מה הם האתגרים שכעת מציפים את מערכות הגוף. כך שאם יעמוד לפניכם פיתוי כל שהוא, אתם תוכלו להתמודד איתו. או לחילופין לקחת אחריות ולפנות לקבלת עזרה מקצועית שכל כך דרושה לכם. המודעות, היא הכוח שלכם, לחזור לחיי השגרה.

כל מה שאתם צריכים לעשות בשביל לשמור על הבריאות הנפשית והרפואית שלכם, הוא לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של מרכז הגמילה רוח בכפר. אנו נעשה את הכל על מנת לאפשר לכם לחיות בשלום עם הבעיה ולקבל כלים להתמודדות ואת יודעת לפרטים נוספים וליצירת קשר טלפנו: 0502704333.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here