התמכרויות לסמים – בעיות חמורות עם פתרונות אפשריים

התמכרויות לסמים – בעיות חמורות עם פתרונות אפשריים
קרדיט: pixabay

אחד הקשיים הגדולים ביותר בחייהם של ישראלים רבים, הוא ההתמודדות עם התמכרויות. בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר אנשים שסובלים מבעיות התמכרות ומבקשים לקבל עזרה בכל צורה שהיא. הצוות המקצועי של רוח בכפר, מלווה את המטופלים הללו לאורך הדרך ונותן להם את התמיכה הראויה לבעיות איתן הם מתמודדים.

ככל ואתם רוצים – אפשר לטפל בהתמכרות

יש סיבות רבות שבגללן אדם יכול למצוא את עצמו מתמודד עם בעיות סמים ואלכוהול. אבל ברגע שהגעתם למצב שבו הגוף מתחיל לקרוס, צריך לעצור הכל ולקבל את הטיפול המתאים ביותר לבעיה שלכם. במקרים רבים, טיפול בהתמכרויות לסמים הוא טיפול המותאם באופן אישי לדרישות הגופניות של החולה, מה שאומר שמדובר על טיפול מאתגר מאוד שיכול לקחת המון זמן והמון משאבים נפשיים והמטופל. בדיוק מהסיבה הזו, אי אפשר להיכנס למרכז גמילה, אם אתם לא מוכנים באופן מלא להתחייב לתהליך.

ליווי מקצועי הוא אלמנט המפתח בתהליך

מרכז גמילה מסמים פרטי יאפשר לכם לקבל את כל התמיכה שאתם צריכים לאורך הדרך, הן ברמה הרגשית והן ברמה הרפואית והמקצועית. זהו המקום שבו אתם תוכלו להעביר את כל החששות שלכם לידיים של מטפלים מקצועיים שמכירים את העבודה הצמודה עם מכורים. אבל מן הצד השני, המטפלים גם ידרשו מכם להתחייב באופן מלא ועמוק לתהליך, ולהבטיח שאתם עושים את הכל על מנת לצאת מהמצב הקשה בו את נמצאים. הקריאה לעזרה לאורך הדרך, תהיה שלב חשוב בהבנה של המטפלים שאתם עושים צעדים לעבר הבראה.

שימו לב לסכנות שבדרך

במיוחד אם אתם מתמודדים עם התמכרות לתרופות מרשם, השחרור ממרכז הגמילה יהיה תלוי ברמת ההבנה שלכם את הסיטואציה. אי אפשר לצאת ממרכז גמילה ולחשוב שהחיים יחזרו למסלולם בין רגע. עליכם ללמוד את המגבלות החדשות שלכם, ולהבין מה הם האתגרים שכעת מציפים את מערכות הגוף. כך שאם יעמוד לפניכם פיתוי כל שהוא, אתם תוכלו להתמודד איתו. או לחילופין לקחת אחריות ולפנות לקבלת עזרה מקצועית שכל כך דרושה לכם. המודעות, היא הכוח שלכם, לחזור לחיי השגרה.

כל מה שאתם צריכים לעשות בשביל לשמור על הבריאות הנפשית והרפואית שלכם, הוא לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של מרכז הגמילה רוח בכפר. אנו נעשה את הכל על מנת לאפשר לכם לחיות בשלום עם הבעיה ולקבל כלים להתמודדות ואת יודעת לפרטים נוספים וליצירת קשר טלפנו: 0502704333.

מאמרים נוספים
בקרת כניסה ממוחשבת
מערכת בקרת כניסה ממוחשבת היא מערכת אשר מאפשרת להכניס רק...
פליימוביל משטרה
פליימוביל משטרה
כל ההורים אוהבים לראות איך הילדים שלהם לוקחים על עצמם...
השת״פ הצבעוני של העונה: Epson תסייע לסירק דו סוליי להגדיר מחדש את העתיד של החוויות האימרסיביות
המותג שנחשב לאחד המובילים בעולם הבידור ה׳חי׳, מאמץ את Epson...
טיולון מומלץ לטיסה
טיולון מומלץ לטיסה
טיסה היא חוויה שכולנו מחבבים, חלקנו רגילים יותר לחוות בתדירות...
עיצוב פנים במרכז
אנשים רבים בטוחים שהצעד הגדול והחשוב הוא לקנות נכס. זה...
מהו תהליך הבדיקה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים
במצבים שונים מקבלים נהגים או מועמדים לקבלת רישיון זימון לבדיקה...
בירה מלכה וחברת הכרם מציגות: מהדורת יום העצמאות ה-76 למדינת ישראל מוקדשת השנה לנשים הגיבורות של מאורעות השבת של ה-7 באוקטובר ומלחמת חרבות ברזל על תוויות הבירה יתנוססו איוריו של אור יוגב
כבכל שנה, בירה מלכה מוציאה מהדורה מיוחדת ליום העצמאות בשיתוף...
עורך דין לתביעות ביטוח לאומי
עורך דין לתביעות ביטוח לאומי
המוסד לביטוח לאומי ידוע בכך שהוא גוף שאין זה תמיד...
מגשר לענייני משפחה
מגשר לענייני משפחה
כאשר מדברים על הנושא של גישור מתכוונים למצב שבו יש...
תשתיות תקשורת לעסקים
תשתיות תקשורת לעסקים
על מנת להעביר נתונים בערוצים טכנולוגיים חדישים, אנו מסתמכים על...
דילוג לתוכן