חברת “אשכולות” לזכויות מבצעים של אמני ישראל יוצאת בעונה שנייה של סדרת הרשת “5 שאלות ושיר”- פרויקט אינטרנטי לקידום ותמיכה באמנים מבצעים

0
105
אלתרמן והילדים על הסט | צילום רונן הלל

עונה שנייה של “חמש שאלות ושיר” סדרת הרשת של “אשכולות” החברה לזכויות מבצעים של אמני ישראל יוצאת לדרך.

לאור מגבלות הקורונה, הרשתות החברתיות הינן פלטפורמות החשיפה העיקריות של אמנים בעת הנוכחית, דרכה הם יכולים לתקשר עם הקהל,

על מנת לסייע להם לעשות זאת בצורה המקצועית והטובה ביותר “אשכולות” מעניקה חבילת קידום ממומנת לאמנים ברשתות החברתיות המותאמת לקהל היעד שלהם.

 ביצועים אקוסטיים המוקלטים ומצולמים באיכות הגבוהה ביותר ונותנים ביטוי למגוון וליופי שמביאים האמנים המבצעים בישראל לתרבות הישראלית.

כחלק מהאג’נדה של “אשכולות” לקידום ושמירה על זכויות האמנים המבצעים, האמנים יחזיקו בזכויות לשימושם האישי בתוצר ויקבלו את המוצר הסופי לשימושם בפלטפורמות שלהם לאחר הקידום.

גם בעונה זאת “אשכולות” מצלמת ומקליטה את הביצועים באיכות הגבוהה ביותר באולפני ISCREAM  ומממנת חבילת קידום דיגיטלי לחשיפת יצירתם ברשתות החברתיות

בשיתוף עם חברת DIGISTAGE המתמחה בקידום אמנים ברשתות החברתיות.

נבחרת האמנים המשתתפים בעונה 2:

*עידן אלתרמן בטריו משפחתי- אלתרמן יבצע יחד עם בנו אורי (9) ובתו שירה (16) קאבר לשירם של הרולינג סטונס  “Wild Horses”

אלתרמן והילדים על הסט | צילום רונן הלל

*עדו מוסרי וליאור פרלה יבצעו קאבר לשיר “עיניים שלי” של יהודה פוליקר-שניהם זמרים יוצרים, וגם חברים קרובים שהוציאו אלבומים משותפים ומופיעים יחד במופע משותף

עדו מוסרי וליאור פרלה | צילום רונן הלל

* מיטל מיכאלי השחקנית, המדובבת והזמרת המוכרת לנו מ”דה וויס” ומסדרת הנוער “גאליס”- שתשיר את שירה “שמאל” ותנגן בגיטרה

מיטל מיכאלי | צילום יחצ

*אביגיל קובארי– שחקנית (“מתיר העגונות”, “אורי ואלה”) וזמרת בוגרת רימון – תשיר ותבצע את השיר “פואמה” שיר שעומד לצאת כסינגל בקרוב יחד עם זיו זק מפיק ושותף מוזיקלי שחבר עימה בלהקת האינדי רוק ‘קובארי’.

אביגיל קובארי וזיו זק | צילום רונן הלל

*רוני בר הדס– זמרת צעירה בוגרת מגמת מוזיקה קלאסית בתלמה ילין ויוצאת להקת פיקוד העורף שהוציאה לאחרונה את אלבום הבכורה שלה “Calm the Beast” – שתנגן בגיטרה ותשיר את השיר Why I am so mad””.

רוני בר הדס | צילום יחצ

 *שי נחייסי– מוזיקאי, זמר-יוצר המשלב בין הז’אנרים רוק, פופ וסול ובין מזרח ומערב. בשנים האחרונות הפיק שי שלושה אלבומי EP והופיע עם שיריו ברחבי הארץ. שי יבצע את שירו “תוניס” וילווה עצמו בנגינת גיטרה.

שי נייחסי | צילום: רונן הלל

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here