חידוש פורץ דרך כבר בהישג ידכם

0
236
קרדיט https://advanced-energy.co.il

התקנת מערכת סולארית

אחד מהדברים הפורצי דרך בסביבה הירוקה זה התקנת מערכת סולארית. המערכת מונה שלל יתרונות ובראשם חסכון כספי וכמובן גם הפקת רווחים מהתקנת המערכת. בשביל להתקין מערכת סולארית ברמה גבוה יש צורך בבעלי מקצוע המנוסים בתחום עם ניסיון מקצועיות ושירות אמין, התקנת מערכת סולארית אמנם נשמע כדבר פשוט ולא מסובך אך יש בכך צורך בכוח אדם שכן הלוחות עצמם כבדים ודורשים העלאה שלהם לגובה הבית או המבנה שעליו הן מונחות. בשביל לבצע את ההתקנה כראוי נקפיד על בחירה נכונה של חברה שמתמחה בתחום ההתקנות וניוועץ עם הגורמים המוסמכים לכך, באנרגיה מתקדמת תזכו לשירות האמין ביותר בתחום בארץ, שירות מקצועי, אדיב, בטיחותי, רווחי, ירוק, ועם מענה טלפוני 7\24.

פאנלים סולאריים לבית

בדצמבר 2016 קרה דבר משמעותי בתחום פאנלים סולאריים לבית כאשר הממשלה החליטה לפטור ממס את כל המחויבויות, זאת כל עוד ההכנסות הפאסיביות אינן עולות על 24 אלף ₪ בשנה.אפשר להנות מהכנסה הפאסיבית מרגע התקנת הפאנלים בביתנו, כשחברת החשמל מציעה הכנסה פאסיבית בעבור החשמל המופק מהפאנלים, ובמסלול השני של חברת החשמל אפשר לקבל נקודות זכות על כל קילו וואט שמיוצר על ידי המערכת, כמו כן עלות תחזוקן של הפאנלים הוא כמה מאות שקלים בשנה, והתמורה אליהן פשוט משתלמת להפליא, היא חוסכת בעלויות החשמל בצורה מסחררת ומרשימה. כל מה שאתם צריכים על מנת להתקין פאנלים סולאריים זה גג מעל 60 מטר רבוע.

התקנת מערכת סולארית
קרדיט https://advanced-energy.co.il

התקנת פאנלים סולאריים

בשביל לבצע התקנת פאנלים סולאריים חשוב שנשים לב למספר דברים חשובים כגון: אזור גאוגרפי- שיש במקום מגורנו רמת קרינה גבוהה והרבה שמש במהלך השנה, ככל שיש יותר שמש וקרינה כך כמות החשמל שתופק תהיה גבוהה יותר וכך גם הרווחים שלנו מההתקנה. גורם נוסף הוא סוג הגג, גגות מסוימים יכולים להיות אפקטיביים יותר מגגות אחרות ובגורם האחרון הוא אורך הגג, ככל שהגג יהיה גדול יותר מבחינת מטר רבוע כך גם הפקת החשמל והפקת הרווחים יהיו גדולים יותר, לכל שאלה בנושא, התייעצות או בקשת התקנה היוועצו עם המומחים של חברת אנרגיה מתקדמת ונעמוד לשירותכם 7\24 בטלפון: 050-2878866.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here