יום חדש ורענן

0
1967
יום חדש ורענן

בתחילתו של יום עבודה חדש, אנו פונים לחדר האמבטיה ושוטפים את פנינו. רבים מאתנו אף ייהנו ממקלחת מרעננת. כך, נוכל לפצוח ביום חדש עם חיוך על הפנים ושמחה בלב. במקביל לכך, כדי שחווית מקלחת זו תהיה איכותית ומרשימה, רצוי להשקיע זמן ומחשבה בתכנון המקלחונים שתתקינו בחדר זה. החל מהסגנון הכללי של המקלחון ועד בחירת חומרי הגלם – בסיומה של המלאכה ביתכם יזכה למראה מרענן ללא כל ספק.

כאמור, התקנת מקלחונים מעוצבים, מרשימים ובעיקר – נוחים לשימוש ישדרגו את איכות חייכם באופן משמעותי. כדי שעבודת ההתקנה תתבצע על הצד הטוב ביותר, אנו ממליצים לכם לפנות אל עקיבא GLASS. עסק זה מתמחה בעבודות זכוכית המיועדות לחדר האמבטיה למטבח ועוד. כמו כן, הוא מחזיק במוניטין גבוה בתחום זה; מוניטין המתבסס על ניסיון של למעלה מ-15 שנה.

להתקין מקלחון בהתאם לדרישות הלקוח

לאורך השנים האחרונות, יותר ויותר אנשים בוחרים להתקין בביתם מקלחונים – ואין מדובר בהפתעה. ראשית כל, התקנתו של קיר זכוכית למקלחת חוסך משמעותית במקום. כלומר, במידה ואתם גרים בדירה בינונית או קטנה בגודלה ואינכם יכולים להרשות לעצמכם להתקין אמבטיית קצף, בזכות מקלחון זכוכית תוכלו לחוות מקלחת קרירה ונעימה לא פחות ואף יותר. כמו כן, בזכות מקלחון זה תוכלו ליהנות מטמפרטורות גבוהות אם תחפצו בכך. וזאת, בשל קיר הזכוכית המונע מהמים לזלוג החוצה.

כמו כן, נדגיש פרט חשוב ביותר: בזכות מקלחונים מעוצבים של עקיבא GLASS, תוכלו לשדרג את חדר האמבטיה באופן משמעותי. כלומר, במקום להתקין מקלחון סטנדרטי ושגרתי, אנו נשמח להמליץ לכם על מקלחון המותאם אישית לחדר האמבטיה שלכם. כך, תוכלו להרגיש כמו בבית מלון – גם בנוחות ביתכם. כמו כן, פתרון זה יאפשר לכם להשיג פתרון דקורטיבי לבית ולהישאר במסגרת התקציב שלכם.

לבצע את העבודה באופן המקצועי ביותר

איכות חיינו מתבססת על פרמטרים שונים כאשר חלקם כוללים מקלחת קרירה ונעימה. מחפשים פתרון מומלץ עבור ביתכם? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל עקיבא GLASS, ולהתעניין בעבודות הזכוכית שלהם. כך, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי תקבלו את השירות המקצועי, המתקדם והאדיב ביותר. כמו כן, אנו מחזיקים של למעלה מ-15 שנה בתחום עיסוק זה. להזמנות התקשרו עכשיו 052-548-3950.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here