ייעוץ פסיכיאטרי

0
62
ייעוץ פסיכיאטרי
קרדיט: Freepik.com

תחום הפסיכיאטריה הוא ללא ספק התחום הרפואי המושפע ביותר מסטיגמות ודעות קדומות. על אף שהמענה הטיפולי הזמין כיום הוא נרחב מאי פעם ומציע פתרונות מתקדמים ויעילים לטווח רחב של מצבים נפשיים, רבים אינם פונים לקבלת עזרה. מתוך חשש לסטיגמה חברתית וכאשר ידע רב על עולם הפסיכיאטריה מגיע ממותחנים הוליוודיים, אנשים רבים מונעים מעצמם טיפול שיכול לשפר באופן משמעותי את איכות חייהם. חשוב לדעת, עולם הפסיכיאטריה בשנת 2021 הוא חדשני, מיטיב ויעיל מאי פעם. כדי לקבל תמיכה מיטיבה במצבך ולשמוע על כל מגוון האפשרויות העומד כיום לרשותך, ד”ר אביתר שגב מזמין אותך לקבלת ייעוץ פסיכיאטרי על ידי מומחה בעל ידע וניסיון. יחד, נבנה את תכנית הטיפול שתאפשר לך לנהל את חייך טוב יותר.

מהאבחון הראשוני ועד בניית ויישום התוכנית הטיפולית

טיפול פסיכיאטרי דורש מחויבות רבה ונכונות להתמיד בתהליך לטווח הארוך. כדי להבין לעומק את אופי הקושי הנפשי ולייעד את הפתרון הטוב ביותר, נצטרך לגייס סבלנות רבה ולהשקיע זמן ואנרגיות. הפגישה הראשונה, המכונה פגישת אינטייק, תוקדש להיכרות מעמיקה איתך. המטפל ישאל שאלות רבות על אורח החיים שלך, הרגליך ועל היבטים רבים בחייך. כך, יהיה באפשרותו לצייר תמונה מפורטת כדי לספק אבחנה או חוות דעת פסיכיאטרית המשקפת את המצב לאשורו. לאחר שיבוצע אבחון, ניתן יהיה לבנות תכנית טיפולית שתספק את המענה הטוב ביותר. בין אם נדרש טיפול ומעקב תרופתי, אם ניתן לטפל במצב בשיחות בלבד או אם יידרש שילוב של שניהם, לאורך כל הדרך יש לך תמיכה שוטפת עם גורם שיסייע לך להתאים את הטיפול בצורה היעילה ביותר.

התמחות בטווח רחב של תחומים

בין אם נדרש לך פסיכיאטר מומלץ לחרדות, גורם מאבחן מנוסה ומיומן או מטפל בעל היכרות מעמיקה בטיפול בהפרעות מצב רוח, לד”ר אביתר שגב יש את הידע והניסיון הנדרשים כדי להעניק לך את הטיפול הראוי והמדויק ביותר לצרכים שלך. לתיאום פגישה לבחינת מגוון האפשרויות הטיפוליות הזמינות לך, ניתן להתקשר כעת למספר 055-2774685.

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here