יש לכם קונפליקט עם הילדים? בספר הילדים החדש: “לנוי ולאימא יש בעיה” תמצאו את הפתרון!

0
651
צילום: פרי ניב

ספר הביכורים של טלי נתן מלינוף מבאר שבע מסייע להורים וילדים להתמודד עם קונפליקט בדרך יצירתית ומעצימה

כשטלי נתן מלינוף מצאה עצמה, כמו כולם, בסגר בבית עם הילדים חווה סיטואציות רבות ומורכבות, נולד במוחה הרעיון לספר שכמעט כל הורה לקטנטנים יכול להזדהות עמו.

בספר הילדים החדש “לנוי ולאימא יש בעיה” מאת טלי נתן מלינוף בהוצאת “ספרי ניב”, מתוארת סיטואציה בה האמא משתפת את ילדתה הקטנה בתהליך החשיבה בדרך לפתרון בעיה או קונפליקט, עד שהילדה מצליחה  למצוא פתרון בצורה נעימה, יצירתית ומתחשבת.

הספר כולל הדגמות המלמדות ילדים וילדות לפתור בעיות בעצמם ולהציע להורים במיוחד, ולמבוגרים בכלל, לשקול בכובד ראש את המסרים שאנחנו מעבירים לילדינו כבר בגיל צעיר.

נתן מלינוף: “הספר נכתב מתוך ההבנה שככל שהילדים והילדות נחשפים ליכולתם לפתור בעיות בגיל יותר צעיר כך יוכלו להתחיל להציע רעיונות וליישם את השיטה יותר מוקדם. עם זאת, ככל שהילדים יותר גדולים ניהול הקונפליקט יהפוך יותר עשיר”.

הכותבת ממליצה לשתף את הילדים והילדות בתהליך ולהגיע יחד לתוצאה מיטבית לכל הצדדים, תוך כדי העצמת הילדים וציודם בכלים לפתרון בעיות ולניהול משא ומתן, דרך סיטואציות יומיומיות בין הורים וילדים כבר מגיל קטן מאוד.

בספר איורים מקוריים, נפלאים וססגוניים של שירה פלד, שמאירה בשלל צבעים את הסיפור ומוסיפה לייחודיות שלו, ובסופו טבלה למילוי עצמי שתסייע ביישום השיטה שמתוארת בספר גם בסיטואציות שגרתיות יום יומיות.

אימא קוראת לנוי הקטנה לאמבטיה ובדיוק באותו הזמן רוצה נוי לקרוא סיפור. מה יעשו קודם? כיצד יצליחו להגיע לפתרון שבו שתיהן תהיינה מרוצות?

“נוֹי, אַתְּ יַלְדָּה כָּל כָּךְ חֲכָמָה. אוּלַי יֵשׁ לָךְ רַעְיוֹן אֵיךְ נִפְתֹּר אֶת הַבְּעָיָה?”  (מתוך הספר).

 

לנוי ולאמא יש בעיה” הוא ספרה הראשון של טלי נתן מלינוף. טלי נתן מלינוף נשואה ואימא לשניים, ירושלמית במקור וכיום מתגוררת בבאר שבע. טלי חוקרת ומרצה בתחומי חדשנות במגזר הציבורי ומחפשת כיצד ליישם חדשנות גם בהורות שלה מול ילדיה כדי להעביר להם את המסרים המדויקים שחשובים לה כאימא. הספר נולד מתוך סיטואציה אמיתית שהתרחשה בין טלי לבתה נוי והן ממשיכות להשתמש ברעיון המוצג בספר עד היום.

 

למי מתאים? לגילאי שנה וחצי עד שבע.

מחיר לצרכן:48 ₪ מחיר השקה עד סוף ינואר (במקום 64 ש”ח)

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here