כיצד בוחרים עורך דין פלילי אמין ומקצועי?

0
69
קרדיט: Freepik

תמיד חיית עם התחושה שיש לך את הכישורים הנדרשים כדי לצאת בעצמך מכל צרה? יש לך כישורי התבטאות יוצאים מגדר הרגיל? כל זה טוב ויפה, עד שאנו נאלצים להתמודד עם חקירה משטרתית בענייננו. כולנו עשויים לגחך בזלזול כשאנו שומעים על אנשים שהפלילו את עצמם בחקירה ואנו סמוכים ובטוחים שבאותה סיטואציה, אנו היינו נוהגים אחרת. בפועל, כשהדברים נופלים עלינו כרעם ביום בהיר, בעוד אנו יושבים אחוזי בהלה באזיקים בתחנת המשטרה, נגלה שאנו לא חכמים כפי שחשבנו. ההשלכות של חקירה כזו עשויות לשנות את מהלך החיים באופן דרמטי. לכן, חשוב שכבר בשלב זה של ההליך הפלילי יעמוד לרשותנו עורך דין מקצועי. העובדה הזו נכונה לגבי נהיגה במהירות מופרזת בדיוק כפי שהיא נכונה לחמורות שבעבירות בחוק הישראלי.

ניסיון והתמחות בראש סדר העדיפויות

המקצועיות של עורך הדין שלך וניסיונו בתחום הפלילי היא קריטית להצלחה שלך. מעבר לניסיונו בתיקים פליליים בכלל, מומלץ לבחור בעורך דין שייצג בתיקים רבים העוסקים בסוגי העבירה בה אנו חשודים ונחל בהם הצלחה. ככל שהתעסק בתיקים מורכבים יותר, כן ייטב. כך למשל, לאדם החשוד בעבירת מעשה מגונה בקטין מומלץ לפנות לעורך דין בעל ניסיון רב בעבירות מין.

לצד הניסיון בשטח ורקורד ההצלחות, ניתן לזהות את אנשי המקצוע הרציניים על פי הגישה עמה הם מגיעים לשיחת הייעוץ הראשונית. חשוב שנזכור, עורך דין שמכבד את המקצוע לעולם לא יבטיח לך הצלחה בתיק או כל הישג אחר לאורך ההליך. ישנם גורמים כה רבים שיכולים להשפיע על החלטת השופט ולכן, הדבר היחיד שעורך הדין יכול להבטיח לך הוא כי ייצג אותך נאמנה.

השליח הנאמן שלך לאורך כל ההליך

עו”ד אלון שליכטר מציב את תחושת הביטחון שלך בראש סדר העדיפויות ומתחייב למקצועיות בלתי מתפשרת. כבר בפגישה הראשונה, הוא יחל ללמוד לעומק את נסיבות האירוע ויתחיל לתכנן את האסטרטגיה המשפטית שתשרת אותך על הצד הטוב ביותר. כדי לגייס לצידך בהקדם האפשרי עורך דין פלילי שרואה אותך באמת, אנו זמינים עבורך ממש כעת במספר 054-6762373.

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here