כיצד לקום בבוקר עם אנרגיות חיוביות ומצב רוח טוב

כיצד לקום בבוקר עם אנרגיות חיוביות ומצב רוח טוב

הקימה בבוקר הנה החלק החשוב ביותר בהפיכת היום לחיובי וטוב יותר. שינה טובה וקימה עם מצב רוח טוב ואנרגיות חיוביות יכולות להשפיע על היום כולו, הן במישור האישי והן במישור המקצועי. על מנת לקום בבוקר עם אנרגיות חיוביות יש צורך בשינה טובה ובמספר פעולות נוספות עם הקימה בבוקר על מנת שאלה ישפיעו לטובה על הבוקר שלנו ולא להיפך.

נמאס לי כבר מהשעון המעורר הזה וכיצד שינוי הצלצול יסייע לקום בבוקר עם אנרגיות חיוביות

כמה פעמים אמרתם לעצמכם שנמאס לכם כבר לשמוע את השעון המעורר שלכם? אם טרם יצא לכם, כנראה שהאופי שלכם רגוע ונינוח מטבעו וכזה שלא נותן לדברים קטנים לפגום במצב רוחכם לרעה. לעומת זאת, אנשים רבים אחרים יכולים להתמרמר לא פעם על הצלצול הנוראי של השעון המעורר ולאו דווקא בגלל שיום חדש בפתח וצריך ללכת לעבודה ולבצע את מטלות היום, אלא גם בשל העובדה שהוא כבר הפך למעצבן ובלתי נסבל לשמיעה. כיום ברוב הפלאפונים יש מספר אפשרויות לשעונים מעוררים, או שניתן להוריד אפליקציה שבה אינספור סגנונות וצלצולים של שעונים מעוררים שם ניתן למצוא צלצול נעים, משעשע, או לכל הפחות כזה הפחות מעצבן.

חשוב לדאוג לאזור שינה תקין

הכוונה היא בחדר מאוורר כראוי עם זרימת חמצן תקנית. חדר סגור לאורך זמן ימחזר את החמצן הנמצא בתוכו ויקשה על הנשימה במהלך השינה, דבר שעשוי לגרום לשינה לא נינוחה ולקימה עם כאב ראש. וודאו כי אין שום דבר שמטריד את מנוחתם כמו תאורה, רעשים שונים או כל דבר אחר שקשור לסביבה בה אתם ישנים.

ככה כדאי לקום בבוקר

במידה ואתם מאלה שקמים בבוקר 10 דקות לפני היציאה מהבית לעבודה/ללימודים כדאי שתרגילו את עצמכם מהר מאוד לקום קצת קודם (ואם צריך אז גם לישון קצת קודם). לחץ בזמן הבוקר עשוי לגרום לכם לשכוח דברים ולגרום לסטרס מיותר שעשוי להוביל לעצבנות ויצירת שרשרת של טעויות שונות שעשויות להשפיע לרעה על מצב הרוח ומעבר לכך. דאגו להתכונן בנחת ליום העבודה/לימודים שלכם, להכין מראש את הבגדים שתרצו ללבוש בבוקר לאותו היום, לשתות את הקפה בנחת ולצאת ברוח טובה.

מאמרים נוספים
סדנת אמפתיה וחמלה עצמית לקהילה
סדנה מקוונת לבני משפחה של אנשים המתמודדים עם קושי נפשי...
איך יודעים שבא אביב? מתגרדים סביב סביב
אתם סובלים מפריחה דווקא עכשיו? אתם לא לבד: אחד מכל...
מחקר חדש מגלה שעדשות משקפיים מסננות צבע משפרות משמעותית את התפקוד הקשבי של רבים מהמתמודדים עם הפרעת קשב וריכוז
מחקר חדש ופורץ דרך מגלה כי קיימת חשיבות עליונה בהפחתת...
"פרוייקט צוותי מגן" של מגן דוד אדום ממשיך להתהוות בימים אלו, המטרה: תגובה מיידית בהנגשת טיפול רפואי מהיר על ידי אנשי קהילה בפריפריה ובערים
מאז תחילת מלחמת "חרבות ברזל", וכחלק מהיערכות מגן דוד אדום...
מטפלת סיעודית
למה מומלץ להעזר במטפלת סיעודית
מטפלת סיעודית, הידועה גם כסייעת סיעודית מוסמכת או עוזרת אחות,...
העובד קיבל דואר אלקטרוני זועם ולקה בהתקף לב
לאחר מאבק משפטי הכיר בו הביטוח הלאומי כ"נפגע עבודה" *...
"ככלות כוחי אל תעזבני..." לרגל יום הקשיש הבינלאומי עמותת שניר יוזמת פעילות ייחודית למען הקשישים בישראל. תגייס כספים לצורך ביצוע טיפולי שיניים עבור הקשישים הזקוקים לטיפולים אלו בדחיפות
לרגל יום הקשיש הבינלאומי שנקבע על ידי ארגון האומות המאוחדות,...
ממשיכים את שיתוף הפעולה למען תושבי ישראל
מגן דוד אדום והוועד הבינלאומי של הצלב האדום (ICRC) חתמו...
מי אשם במילוי הצהרת בריאות בנייד?
איש המכירות לא רשם בעיה לבבית מולדת וחברת הביטוח מסרבת...
כוננות גבוהה במגן דוד אדום לקראת יום כיפור
כמדי שנה, אלפי בני אדם נזקקים לשירותי מגן דוד אדום...
דילוג לתוכן