כיצד לקום בבוקר עם אנרגיות חיוביות ומצב רוח טוב

0
6786

הקימה בבוקר הנה החלק החשוב ביותר בהפיכת היום לחיובי וטוב יותר. שינה טובה וקימה עם מצב רוח טוב ואנרגיות חיוביות יכולות להשפיע על היום כולו, הן במישור האישי והן במישור המקצועי. על מנת לקום בבוקר עם אנרגיות חיוביות יש צורך בשינה טובה ובמספר פעולות נוספות עם הקימה בבוקר על מנת שאלה ישפיעו לטובה על הבוקר שלנו ולא להיפך.

נמאס לי כבר מהשעון המעורר הזה וכיצד שינוי הצלצול יסייע לקום בבוקר עם אנרגיות חיוביות

כמה פעמים אמרתם לעצמכם שנמאס לכם כבר לשמוע את השעון המעורר שלכם? אם טרם יצא לכם, כנראה שהאופי שלכם רגוע ונינוח מטבעו וכזה שלא נותן לדברים קטנים לפגום במצב רוחכם לרעה. לעומת זאת, אנשים רבים אחרים יכולים להתמרמר לא פעם על הצלצול הנוראי של השעון המעורר ולאו דווקא בגלל שיום חדש בפתח וצריך ללכת לעבודה ולבצע את מטלות היום, אלא גם בשל העובדה שהוא כבר הפך למעצבן ובלתי נסבל לשמיעה. כיום ברוב הפלאפונים יש מספר אפשרויות לשעונים מעוררים, או שניתן להוריד אפליקציה שבה אינספור סגנונות וצלצולים של שעונים מעוררים שם ניתן למצוא צלצול נעים, משעשע, או לכל הפחות כזה הפחות מעצבן.

חשוב לדאוג לאזור שינה תקין

הכוונה היא בחדר מאוורר כראוי עם זרימת חמצן תקנית. חדר סגור לאורך זמן ימחזר את החמצן הנמצא בתוכו ויקשה על הנשימה במהלך השינה, דבר שעשוי לגרום לשינה לא נינוחה ולקימה עם כאב ראש. וודאו כי אין שום דבר שמטריד את מנוחתם כמו תאורה, רעשים שונים או כל דבר אחר שקשור לסביבה בה אתם ישנים.

ככה כדאי לקום בבוקר

במידה ואתם מאלה שקמים בבוקר 10 דקות לפני היציאה מהבית לעבודה/ללימודים כדאי שתרגילו את עצמכם מהר מאוד לקום קצת קודם (ואם צריך אז גם לישון קצת קודם). לחץ בזמן הבוקר עשוי לגרום לכם לשכוח דברים ולגרום לסטרס מיותר שעשוי להוביל לעצבנות ויצירת שרשרת של טעויות שונות שעשויות להשפיע לרעה על מצב הרוח ומעבר לכך. דאגו להתכונן בנחת ליום העבודה/לימודים שלכם, להכין מראש את הבגדים שתרצו ללבוש בבוקר לאותו היום, לשתות את הקפה בנחת ולצאת ברוח טובה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here