כל היתרונות והחסרונות של סוגי מרפסות שונות

כל היתרונות והחסרונות של סוגי מרפסות שונות

מרפסת שמש מקורה – בעד או נגד?

הליך בניית המרפסת כרוך בחיפוש אחר תשובות להמון שאלות. ובנוסף לבחירת חומרים, יסודות ושאר דברים טכניים, אחד הנושאים המרכזיים הוא התקנת קירוי למרפסת שמש. או היעדרותו. ההחלטה תלויה מאוד באופן בו אתם מעוניינים לבלות במרפסת. למשל, שולחן לארוחות חג המוצב במרפסת, סביבו אתם מאחרים, בהחלט צריך להיות מוגן מפני גשם או שמש ישירה. באופן זה יהיה לכם ולאורחים שלכם יהיה נוח לשבת ליד השולחן, לאכול או לדבר. יתרון נוסף של קירוי המרפסת הוא שבכל פעם שמופיעים עננים, לא חייבים להסתיר שמיכות וכריות מרהיטי גן בבית. עם זאת, אם אתה מתכוון להשתזף על המרפסת, אז הגג יהיה מיותר עבור הבחירה שלכם.

התקנות מרפסות בטון– יתרונות וחסרונות

כאשר יש צורך להוסיף מרפסת תלויה לדירה שלכם, הרי זה ברור שתרצו להשתמש בחומרי גם הבטיחותיים והאמינים ביותר. ולא סתם, הרי המרפסת יכולה להיות תלויה בגובה רב מעל האדמה, ודבר אחרון שנרצה זה שיתרחש כאן אסון. חברת אלד יזמות ובניה בע"מ עובדת עם החומרים העמידים והחזקים ביותר בעולם. כאשר שייתן ההתקנה של המרפסות בשילוב פלטת בטון, יוצרים מרפסת עמידה ויציבה. בין היתרונות הבולטים של מרפסות הבטון היא היכולת לשאת משקל רב, העמידות מפני נזקי מזג האוויר ואורך חיים ארוך ביותר עבור בניית השלד של המרפסת. כאשר החיסרון המשמעותי בהתקנת מרפסת בטון היא המשקל הרב של החומר, אשר מצריך עקב כך תמיכה גדולה יותר למרפסת.

מרפסות שמש- תוספת מצוינת לנכס שלכם

מרפסות הן בהחלט תוספת נהדרת לבית שלכם: הן מוסיפות אור ואוורור נוסף לחדר, מספקות קצת מרחב חיצוני ומהוות דרך מצוינת להנות מהנוף. המרפסת הנכונה יכולה להיות נקודת מכירה אמיתית ולהפוך את הבית שלכם לאטרקטיבי יותר עבור רוכשים פוטנציאליים. אי לכן המרפסות חייבות להיות מתוכננות בקפידה כדי להימנע מכל ליקוי אפשרי: הן יכולות להוות סיכון בטיחותי, או לגרום לסכסוכי שכנים אם יש דאגות לגבי הפרת פרטיות. ברגע שאתם חושבים על הוספת מרפסת, כדאי תמיד לפנות לייעוץ תכנון טוב מחברת אלד יזמות ובניה בע"מ אשר יעריך את כל הסכנות, הדגשים והמאפיינים הנדרשים עבןר המרפסת שלכם. בנוסף, התקנת מרפסת בדרך כלל אינה מסווגת לפיתוח מותר על פי חוק התכנון – אלא אם מדובר בפלטפורמה בגובה של לא יותר מ-300 מ"מ , שזה לעשה הרחבת קרקע לבניין, או שהיא מרפסת ג'ולייט שאין לה במה. המומחים מטעם חברת אלד יזמות ובניה בע"מ יספקו עבורכם את כל האישורים הנדרשים ויעברו את כל התהליך המתיש של הוצאת היתר בניה מול הרשויות במקומכם. כל מה שיאשר לכם זה להנות מנוף במרפסת החדשה שלכם.

מאמרים נוספים
מגשר לענייני משפחה
מגשר לענייני משפחה
כאשר מדברים על הנושא של גישור מתכוונים למצב שבו יש...
"ככלות כוחי אל תעזבני..." לרגל יום הקשיש הבינלאומי עמותת שניר יוזמת פעילות ייחודית למען הקשישים בישראל. תגייס כספים לצורך ביצוע טיפולי שיניים עבור הקשישים הזקוקים לטיפולים אלו בדחיפות
לרגל יום הקשיש הבינלאומי שנקבע על ידי ארגון האומות המאוחדות,...
מי אשם במילוי הצהרת בריאות בנייד?
איש המכירות לא רשם בעיה לבבית מולדת וחברת הביטוח מסרבת...
הצהרת נגישות
מעודכן ליום 26/07/2023 אנחנו בכתבה מחויבים ופועלים למען קידום הנגישות כדי...
המחנך והסופר עמנואל בן סבו הצטרף לצוות השופטים בתחרות הכתיבה הארצית לילדים ה־19 ע"ש ריקה ברקוביץ'
השנה התקבלו לתחרות הילדים 12,974 שירים וסיפורים מכל רחבי הארץ. הסופר...
לרגל חג הפסח: כל מה שחשוב לדעת על שפרה ופועה, המיילדות העבריות
חברות ארגון המיילדות בישראל, המייצג את 1,400 המיילדות בבתי החולים...
מה אפשר ללמוד מהדם שלנו?
הדם הוא מרכיב חשוב מאוד בגוף האדם. בין השאר הוא...
הוצאת היתר בניה
כל היתרונות והחסרונות של סוגי מרפסות שונות
מרפסת שמש מקורה - בעד או נגד? הליך בניית המרפסת כרוך בחיפוש...
שובו של המרטיני: תחרות הקוקטיילים העולמית של וודקה elit-elit Martini Masters חוזרת עם טוויסט בר קיימא
וודקה elit (מבית סטולי), מותג וודקה הפרימיום המשווק בישראל על...
מה עשו נוכלים לפני ימי הטינדר והרשתות? - נוצץ ומסוכן בברודווי
נוכלים מקסימים ב"קברט" וב"שיקגו" –מופע דעת, מוזיקה ותיאטרון כתב, מספר ושר: אייל...
דילוג לתוכן