כל הסימנים שהגיע הזמן לאטום מחדש את החלונות לקראת החורף

0
103
איטום חלונות
קרדיט http://mokeditum.co.il

פתחי הבית הם אחד מהאלמנטים המשמעותיים ביותר לחוויית המגורים שלנו. הם מאפשרים לנו להכניס אל הבית אוויר צח, להתבונן בנוף הנשקף מהחזיתות ומהווים חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. עם זאת, כשזה מגיע לבידוד התרמי והאקוסטי שלנו, החלונות מהווים גם נקודת תורפה. כל עוד התקנת החלונות נעשתה על ידי אנשי מקצוע אמינים, מסגרות החלונות שלנו אמורות לספק לנו מענה איכותי למשך לא מעט שנים. עם זאת, בשלב כזה או אחר אנו עשויים לגלות שעלינו לבצע עבודות איטום מחודשות. כאן נלמד כיצד לדעת שהגיע הזמן להזמין איש מקצוע עבור איטום חלונות נגד גשם.

הקירות ידברו בעד עצמם

לא צריך להיות קבלנים מומחים לאיטום, כדי לזהות את הרגע שבו ההתדרדרות מתחילה. התוצאות נראות לעין כבר מהרגע הראשון. עם הגשם הראשון, נגלה הצטברות של רטיבות סביב מסגרות החלונות. הטפטופים הקטנים יתחילו להיקוות ברווח הזעיר שבין המסגרת לקיר ויגרום להתנפחות הטיח ובמקרים מסוימים, גם להתפתחות עובשים. לעתים דליפות אלו נגרמות עקב התרופפות הגומיות או עבודת המסגרות, אך לא פעם מדובר בפגיעה באיטום.

מדובר בחלק בלתי נפרד מתהליכי השחיקה הטבעית של הבית. האיטום חשוף לאור שמש ישיר ולמשקעים במשך שנים ובסופו של דבר, הוא יתייבש ויתפורר. לכן, בדיוק כמו שנדרש איטום מרתף אחת לתקופה מאותם טעמים בדיוק, גם החלונות ידרשו בסופו של דבר עבודות תחזוקה. כשברור מעבר לכל ספק שהדליפות אינן נובעות מליקויים במסגרות האלומיניום, זה הזמן לפנות לאיש מקצוע מנוסה ומיומן לחידוש האיטום.

מומחי איטום מיומנים יעניקו לך שנים של שקט נפשי

איטום טוב ואמין לא יעניק לך רק חוויית מגורים נעימה, אלא יסיר לך מהראש דאגות למשך שנים. כדי לשמור על ראש שקט, אנו מזמינים אותך להתוודע לסטנדרטים המקצועיים של “ידי זהב”. אנשי המקצוע שלנו זכו להכשרה מקיפה ודואגים לעדכן את עצמך ללא הרף במגמות החדשניות ביותר בענף. עם ניסיון של 25 שנה בתחום, יש לך את הביטחון שאיטום הבית שלך נעשה בידיים הנאמנות ביותר. בין אם נדרש לך איטום רעפים או איטום מחדש של מסגרות החלון, אנו הכתובת שלך לכל משימה. למידע נוסף, ניתן לפנות למספר 050-5142914.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here