כל מה שחשוב לדעת על מתקני משחקים לילדים

0
1228
כל מה שחשוב לדעת על מתקני משחקים לילדים

אם המלים מחבואים, תופסת, קלאס וחמש אבנים מוכרות לכם זה אומר שהייתה לכם ילדות עשירה בפעילויות גופניות והיום אתם כנראה הורים לילדים שכבר לצערנו, פחות ופחות יידעו מה אומרים השמות של המשחקים המוזרים שאתם אומרים ששיחקתם בילדות. כיום הילדים ובני הנוער חיים בעולם הדיגיטלי ברביצה בטלוויזיה ובקרבות סמארטפונים בפורטנייט. ודווקא פה, אם נתחיל להתעורר נוכל למנוע את המצב של ילדינו שלנו וכבר מגיל צעיר לחנך אותם להקדיש גם זמן לבילויים מחוץ למסך. פה נכנסות אותן המגלשות, הנדנדות והקרוסלות, לא רק לשם השעשוע לבדו.

התפתחות מוטורית, פיתוח סיבולת בפעילות גופנית, חיזוק השרירים, קואורדינציה, התפתחות מוחית ועוד… הם רק חלק קטן משלל היתרונות בהם זוכה הילד מחצי שעה – שעה של פעילות בגן שעשועים. אפילו לפני גיל הזחילה נוכל לקחת את הזאטוטים למתקני משחקים, לתפוס ולהעלות אותם במעלה ובמורד המגלשה ולתת להם לספוג את הצבעוניות ואת החיוכים של שאר הילדים.

לא על הכישורים המוטורים לבדם…

האינטראקציה בין הילדים לבין עצמם תורמת רבות לכישורים החברתיים שלהם, לא עוד לתקשר עם חברים דרך אוזניות גיימינג או וואטסאפ. בגני משחקים הילדים רוכשים כישורים חברתיים, לומדים דרכי תקשורת ובונים בסיס חברתי איתן. כמו כן, הקטנטנים נחשפים לצבעים וחומרים שונים המפתחים את הפעילות הקוגניטיבית שלהם וכמובן את היצירתיות. אנחנו ממליצים גם לבוא עם כלי חפירה ולעצב כל מיני דברים בארגז החול המשותף ביחד עם שאר הילדים. כאמור, כפי שכתבנו, בין חצי שעה לשעה של פעילות בגן השעשועים ישחרר גם אצלכם וגם אצל הילד מתח ואנרגיות ובכך יאפשר ערבים שקטים ונינוחים יותר בבית ויפנה לכם ההורים קצת זמן איכות עם בן או בת הזוג.

יש מי שדואג לילדיכם

כבר שנים על גבי שנים מייצרת ומשווקת חברת “תעשיות ניר גלים” ריהוט, ציוד ומשחקים למוסדות חינוך בכלל וציוד לגני ילדים בפרט. מלבד המוצרים אותם החברה מספקת היא גם פתרונות עיצוב למעונות יום וגני משחקים ברמה הבטיחותית והמהנה הגבוהים ביותר. אם אתם בעלי גן ילדים או מתכננים לפתוח אחד שכזה, פנו אלינו וביחד נתכנן את המקום שהילדים שלכם לא ירצו ללכת ממנו הביתה. אנו מאחלים לכם קיץ מהנה, מחנך ובעיקר בטיחותי.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here