כל מה שצריך לדעת על פירסינג

0
2228
כל מה שצריך לדעת על פירסינג
כל מה שצריך לדעת על פירסינג

אחד הדברים השכיחים ביותר בארצנו לאחר קעקועים זה פירסינג. יותר ויותר בני נוער וצעירים נוהרים לעשות פירסינג כאילו היה זה קעקוע. הפירסינג מוסיף רבות למראה האסתטי, אך יש לדעת את ההשלכות במקרה בו הפירסינג לא מתבצע ע”י איש מקצוע מומחה בתחום עם ניסיון. ההשלכות יכולות להיות: דלקות חריפות, זיהומים ונזקים עצביים.

מהו פירסינג?

הפירסינג היא פעולה בה נעשה חור על מנת לשים עגיל. הפירסינג יכול להיות בכל מקום בגוף בין אם זה הלשון, אף, אוזניים, טבור ואפילו במקומות אינטימיים. הוא עלול להיות מסוכן אם מבצעים אותו אצל איש מקצוע שאינו בעל ניסיון בתחום ואינו מקפיד על חיטוי המקום בטרם ביצוע הפירסינג. לכן חשוב למצוא פירסר מוסמך ומקצועי אשר משתמש בכלי עבודה באופן סטרילי, וזאת על מנת שהסיכונים לזיהומים, דלקות ונזקים עצביים שונים יהיה נמוך ביותר ואף לא קיים.

מי עושה פירסינג?

פירסינג נעשה לרוב ע”י בני נוער וצעירים גברים ונשים כאחד. אך ישנם גם מבוגרים שמחליטים לעשות פירסינג שהם רוצים לציין משהו מיוחד בחייהם. רוב המתעניינים בפירסינג הם לרוב בני נוער שעשו מן הסתם קעקועים ורוצים להתנסות גם בפירסינג. או כאלה שגילו את עולם הפירסינג ומעדיפים אותו על פני קעקוע.

היכן ניתן לבצע פירסינג?

את הפירסינג ניתן לבצע במכוני פירסינג וקעקועים. לעיתים במכוני קעקועים נמצא גם פירסינג מכיוון שהם לרוב משלימים זה את זה. כמו כן, חשוב שהמקום שמבצע לכם את הפירסינג יהיה עם ניסיון וותק בתחום זה ולא סתם מכון לקעקועים פרטי לא מוכר. כמו כן, חושב שפירסר יהיה מקצוע ובעל ניסיון גם הוא וישתמש בכלים מחוטאים בטרם הוא עושה לכם פירסינג וזאת על מנת שלא תחטפו זיהומים קשים או דלקות.

מהו המקום השכיח ביותר לפירסינג?

המקום השכיח ביותר לפירסינג הוא האוזן, בין אם בתנוך האוזן או בחלקי האוזן החיצונית. לאחר מכן, הטבור, הגבה, האף והלשון הם האזורים המועדפים לפירסינג. וכמובן ישנם את האינטימיים שהם איברי המין והפיטמה.

היכן כדאי לבצע פירסינג ראשון?

פירסינג ראשון כדי לעשות במקומות חיצוניים ולא מוחבאים. האזור שכדאי לעשות בו פירסינג הוא תנוך האוזן והאוזן החיצונית או הגבה והאף. כמו כן, באזורים חיצוניים פחות תחושו כאב והסיכוי לפתח דלקת או זיהום הוא נמוך ביותר.

אילו סיכונים עלולים להתרחש שעושים פירסינג אצל אדם לא מקצועי?

אם עשיתם פירסינג אצל פריסר לא מקצועי אתם עלולים להיתקל בזיהומים חריפים, דלקות, נזקים בשיניים ואף נזקים עצביים. פירסר אשר לא מקפיד על חיטוי כליו בטרם הוא מבצע פירסינג עלול לגרום ללקוח לנזקים קשים מאוד שעלולים לסכן את חייו. לכן חשוב שהפירסינג יעשה ע”י פירסר מוסמך ומקצועי בתחום שיש לו ניסיון רב בתחום וכמובן שהוא מחטא את כליו בטרם הוא עושה בהם שימוש. פעולות אלו מורידים באופן דרסטי את הסיכוי לפתח זיהומים ודלקות קשות.

מתי תהיה דחייה של פירסינג?

דחייה תהיה כאשר הפירסר אינו מקצועי ובעל ניסיון בתחום הפירסינג. כמו כן, במצבים של אלרגיה למתכות שונות כגון כסף או זהב הפירסינג יידחה ואף עלול להיפלט החוצה מן העור, במיוחד אם הוא נמצא באזור האוזן, הגבה והטבור. במצב של דחייה יש להסיר את פירסינג בטרם הוא יוצא מעצמו וזאת על מנת למנוע צלקת. חשוב מאוד להיות עירניים למצב של דחייה ואף להתייעץ עם הפירסר שעשה לכם את הפירסינג, על מנת לא להגיע לדלקות וזיהומים חריפים וקשים.

קדיט לתמונה רדיקל טאטו

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here