כמה שעות ביום וזה כל מה שצריך כדי לחזור לעצמכם

0
3080

יש לזה שם משלו, לענף הזה שמשכיר צימרים, או חדרים לפי שעות של בילוי אינטימי מהנה של זוגות שלא יכולים לעשות את זה במקום אחר. המיתוס של מקומות כאלה שבהם נעשים דברים שאף אחד אחר לא היה עושה במלון הוא לא נכון אגב. למקומות האלה מגיעים גם זוגות נשואים וזוגות “לגיטימיים” שזו השעה הגנובה שלהם באמצע היום או באמצע השבוע או בכל זמן לחוץ אחר כדי ליהנות עם עצמם בלי לחץ ביתי של ילדים, קרובי משפחה מעיקים וחטטניים, נסיבות לחוצות שמונעות מהם פרטיות, או סתם חשק עז לחוות את הרומנטיקה הזאת במקום תחום ומגודר לפי שעה, לפי הנאה, בעיצוב חדר למטרה אחת בלבד – אינטימיות נפלאה של שניים שרוצים להיות יחד במקום מבודד מהעולם.

חדרים לכל מטרה, אבל אחרים לגמרי

העיצוב של דירות דיסקרטיות בחיפה יכול היה להיות שבלוני ונדוש, משום שבסך הכל אנחנו מבינים היטב לשם מה ועד כמה נחוצה אווירה נעימה ומזמינה שכזאת. אבל תגלו מהר מאוד שיש מקומות שגם אם אתם בטוחים לחלוטין שאתם יודעים כיצד נראה חדר כזה, עדיין יפתיעו אתכם ברמת ההשקעה. בדיוק בגלל זה אנחנו אומרים שחדרים כאלה המיועדים לכל אחד, לכל מטרה, ולכל מי שרוצה להרשות לעצמו פסק זמן לאהבה, לעונג גנוב באמצע היום, לכל זוג שחושב שמגיעה לו המתנה הזאת של חדר מקסים שמעוצב ברמה אחרת לגמרי זה המקום שעושה את החשק לבוא אליו וכמעט לחתום בו קבע, אולי אפילו להמציא חופשי-חודשי של תענוגות למטרות אינטימיות. זה בדיוק מה שתמצאו בחדרים הכחולים בחיפה, חדרים אקסקלוסיביים שהפתיעו אותנו ברמת הפרטים הקטנים שלא חושבים עליהם גם במקומות אחרת.

חדרים לפי שעה זה כל מה שחושבים עליהם

אילו הייתם יכולים, אין לנו ספק שהייתם מעצבים חדר משגע כזה גם אצלכם בבית. למרבה הצער, רוב האנשים חושבים שזה לא מספיק חשוב לבנות לעצמם חדר שמיועד למטרות זוגיות בלבד בחדר השינה שלהם. כך, מרוויחים מכך צימרים לפי שעה בחיפה שהבינו שאין מי שאינו רוצה למצוא לעצמו מקום מפלט כזה למפגשים מהנים עם כל מי שמתחשק לו באמת. החדרים מצוינים לא רק בגלל העיצוב המזמין והמפתיע ברמת ההשקעה והמחשבה שהוקדשה בהם והמיקום הנוח מאוד, אלא בעיקר משום שהם דיסקרטיים ושומרים על הפרטיות שלכם לכל זמן השהות. הנוחיות שלכם היא הדגל של המקום, כמו גם הדיסקרטיות שקיימת אצל דירות דיסקרטיות. זאת באמת הפתעה נעימה שלא נהוג כמעט כבר לראות בענף זה, בחדרים הכחולים האלה. אם טרם התחשק לכם להתקשר לפרטנרית שלכם יכול להיות שזה הרגע, לאחר שתציצו בתמונות ותבינו מה מצפה לכם שם, ומה בדיוק אפשר לעשות שם אתה.

חפשו לכם חדר משלכם

צימרים לפי שעה בצפון הם בדיוק כמו שאתם מתארים לעצמכם אותם, וטוב שכך. הם מציעים לכם את כל התענוגות, כולל מיטה רחבה מאוד שתשמש אתכם בנוחיות, ג’קוזי נפלא לזוגות שיכול להכיל אתכם בנוחיות עם כל האבזרים שעושים את האווירה לסקסית כל כך. והכי חשוב – כל מה שנחוץ לכם נמצא בחדר מבלי שתצטרכו לצאת ממנו. אתם יכולים להרשות לעצמכם להיות ספונטניים באמצע היום, לקבוע פגישה מהנה עם בני הזוג שלכם ולהגיע בהתראה קצרה כדי למצוא את המקום שיקבל אתכם באהבה, במלוא מובן המילה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here