להעריך נכון את הנכס שלכם

0
185
הערכת שווי נכס
קרדיט http://ec-shamaut.co.il/

שמאי מקרקעין בירושלים הינו אדם שאתם חייבים לשכור את שירותיו במידה ואתם מעוניינים לקנות דירה בירושלים. שמאי מקרקעין בירושלים יעשה עבורכם בדיקה מקיפה של הנכס ויבצע הערכת שווי נכס עבורכם, הבעלים, התשתיות ועוד דברים חשובים על מנת לוודא את הביטחון שלכם בנכס שאותו אתם מעוניינים לרכוש, גם במידה והדירה נראית במצב מצוין אין הדבר אומר שאכן הדירה באמת במצב מצוין, ישנם הדברים אשר יכולים להסתתר מתחת לפני השטח והדבר עלול להעלות לכם בעלויות יקרות ובזבוז כסף מיותר וכן גם צער גדול בשבילכם. שמאי ירושלים הינו חשוב לפני כל רכישה וחשוב שתשכרו את שירותיו בשביל לקבל את הביטחון שאתם צריכים ברכישת הדירה, לשם כך תוכלו לשכור את שירותיו של אלי כהן שמאי מקרקעין מוסמך, אלי הוא בעל ניסיון עשיר שנים בתחום המקרקעין, ומכיר בצורה מדהימה את שוק הנדלן בירושלים, אלי יעבור בקפדנות על כל נכס שאתם רוצים לבדוק, ויעשה עבורכם את כל הבדיקות הנדרשות ואף מעבר לכך.

שיפוץ הנכס

בדיקת היטל השבחה היא בדיקה מאוד חשובה שכן אם ישנם היטלי השבחה בנכס הדבר יכול לגרום לבעיות. אז מהו היטל השבחה?, היטל השבחה הינו בעל נכנס מקרקעין יחויב בתשלום היטל השבחה באחד משלושת המקרים הבאים אשר משביחים את הערך של הנכס:

  1. אישור תכנית בניין עיר, לדוגמה תוספת זכויות בניה.
  2. אישור הקלה, לדוגמה חריגה מקווי בניין.
  3. שימוש חורג מתוכנית, לדוגמה שינוי ייעוד ממסחר למגורים.

בדיקת היטל השבחה יכולה לחסוך לכם אלפי שקלים בתשלום ההשבחה, וזאת באמצעות הזמנה של שמאי מקרקעין לנכס שלכם. אם אתם זקוקים למידע נוסף בנוגע להפחתת היטל השבחה צרו קשר בטלפון 054-6690893

להשקיע נכון

בשביל להשקיע בצורה אפקטיבית ונכונה בתחום הנדל”ן חשוב לשכור שירותים של ייעוץ השקעות נדל”ן, ההשקעה לרוב נעשית לטווח ארוך והיא תהיה כרוכה בתהליך ארוך ומורכב, הייעוץ יעזור לכם להחליט בצורה המדויקת ביותר בשבילכם באיזה נכס כדאי לכם להשקיע, כמה להשקיע ואיך להשקיע. כמו כן ייעוץ השקעות נדל”ן יעזור לכם לדעת מהו שווי של הנכס, בנטילת ההלוואות, הכנה של הסכמים ועוד, לשם כך תוכלו להיוועץ בשירותיו של אלי כהן שהינו שמאי קרקעין מוסמך ויעזור לכם בתחום הנדל”ן בזכות הניסיון העשיר שלו בתחום, אלי הינו מקצוען ואדם אדיב והוא יעשה עבורכם את הטוב ביותר בכל דבר שתבקשו, לפרטים נוספים צרו קשר במספר הטלפון: 054-6690893 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל פנייה בנושא.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here