להתחיל את הדרך בתור בונת ציפורניים

להתחיל את הדרך בתור בונת ציפורניים

ציפורניים מטופחות, משויפות וארוכות נותנות מראה מטופח, נעים לעין ונותנות תחושה נעימה, אך לא כולן מצליחות להשיג את המראה המטופח והציפורניים הארוכות. אורח החיים המותח והמלחיץ מוביל לרבות להתחיל במנהג מגונה של כסיסת ציפורניים – מנהג שפוגע באסתטיקה ולא מאפשר לציפורניים לגדול. עבור אותן בנות ונשים הניסיונות להפסקת הכסיסה אינם קלים ולעיתים לא מצליחים ולכן, כפתרון הן פונות אל בניית ציפורניים. מניקוריסטיות אשר עברו לימודי בניית ציפורניים מאפשרות לאותן בנות להרגיש נעים ונפלא עם עצמן, ומעניקות להן ציפורניים מטופחות ארוכות ומעוצבות.

ל.א ביוטי אקדמי היא אקדמיית בוטיק למקצועות היופי אשר עוזרת להפוך את החלום למציאות.  האקדמיה מציעה קורסים בתחום היופי והקוסמטיקה תוך מתן יחסי אישי וליווי במהלך הלימודים וגם לאחר מכן.

 

לקצר את התהליך

אחד מהכלים של טכנאיות ציפורניים, אשר מבצעות בניית ציפורניים וטיפולי ציפורניים אחרים הוא מכשיר שיוף ציפורניים. תהליך בניית הציפורניים הוא תהליך של בניה מלאכותית של ציפורן עבור הלקוחה. התהליך נעשה באמצעות חומרים כגון אקריליק שעליו מונחת הציפורן המלאכותית. התהליך הוא תהליך ארוך שכן יש מספר שלבים- הכנת הציפורן, הנחת החומרים, שיוף, קיצור הציפורן לאורך המתאים צביעה ועוד. במהלך התהליך הלקוחות נאלצות לשבת זמן רב עם הידיים על שולחן המניקוריסטית ללא יכולת להזיז יותר מיד את הידיים. אחד מהשלבים במהלך בניית הציפורן הוא שיוף שטח הציפורן כדי להכין אותה לחומרים ושיוף לאחר מכן כדי להשוות לציפורן מראה טבעי שישתלב עם הציפורן הקיימת. רכישה של מכשיר שיוף ציפורניים מקצועי מאפשר קיצור זמנים הן עבור הלקוחה שמחפשת תהליכם קצרים יותר, והן עבור אשת המקצוע שקיצור התהליך יכול לאפשר לה קבלה של יותר לקוחות.

ללכת בשקט

רבים חווים בעיות רפואיות בכפות הרגליים שלהם- פטריות, זיהומים למיניהם, ציפורן חודרנית וגם רגליים יבשות וסדוקות.  על מנת לטפל בבעיות אלו באופן תדיר, הם פונים אל פדיקוריסטיות רפואיות אשר מתמחות בטיפול בבעיות מסוג זה. פדיקוריסטיות רפואיות צריכות ללמוד את המקצוע בקורס פדיקור מקצועי, שכן  הן צריכות לדעת לתפעל מספר מכשירים, לדעת את הליך הטיפול המתאים, המשחות והקרמים בעבור כל מקרה רפואי קיים. לעיתים גם קיימים מקרים בהם הרגליים במצב טוב, אך קיים מצב רפואי קיים שגורם לכך שהטיפול בהן דורש טיפול זהיר, כגון חולי סכרת.

ל.א ביוטי אקדמי היא אקדמיה למקצועות היופי המעבירה קורסים בתחום היופי בצורה אישית, אינטימית ומלווה ליווי אישי את התלמידים שלה.

מאמרים נוספים
סטודיו לשמלות ערב
סטודיו לשמלות ערב
ברוכים הבאים לאלה לי , סטודיו לשמלות ערב  ALALI שבו...
ישראלי זה הכי: כיצד סמלים ישראליים משנים את פני האופנה?
בתקופה האחרונה, ניכרת תופעה מרתקת בישראל - חיבור עמוק יותר...
להתחיל את הדרך בתור בונת ציפורניים
ציפורניים מטופחות, משויפות וארוכות נותנות מראה מטופח, נעים לעין ונותנות...
בכל גיל ובכל מצב – טיפולים קוסמטיים מקצועיים
לא משנה באיזה שלב בחיים אתם נמצאים, האפשרות לייצר מראה...
בכירי מותג השעונים ORIS אקטיביסטים למען הסביבה: עורכים בעולם ובישראל יום ניקיון חופים לעתיד הים וחופים נקיים
בחמישי האחרון ה 25.11, נפגשו כבר בשעות הבוקר כ –...
5 שעוני רולקס לגברים שנשים יכולות לענוד
שעוני רולקס הם שעוני היוקרה המבוקשים ביותר בעולם והמפורסמים ביותר...
גרביונים מיוחדים לחורף
גרביונים מיוחדים לחורף
מי שאוהבת שמלות וחצאיות, ולא מוכנה לוותר עליהן בחורף, לא...
רזה זה לא תמיד יפה
אנו חיים בעולם של סתירות. מצד אחד, זהו עולם שבו...
דילוג לתוכן