לוקה שבה הביתה לאחר עשור!

0
414
צילום - תקשורות

בזכות הצ’יפ שהרכיב הוטרינר ד”ר גיל שביט מיסוד המעלה לכלבה לוקה, היא נמצאה לאחר עשור! והוחזרה לבעליה, זוהר איטח ממושב שעל ברמת הגולן.

הוטרינר ד”ר גיל שביט אומר, כי הוא חבר בפורומים של וטרינרים בארץ ובעולם ומעולם לא נתקל בסיפור של זיהוי כלבה וחזרה הביתה לאחר עשור. “אני מתרגש מאוד, אין ספק שזו שמחה גדולה ובעיקר לכלבה הנהדרת שחזרה לבית חם ואוהב ותטופל כראוי. שואלים אותי, כיצד זכרת את זוהר והכלבה? כשנפגשים עם בעלי חיים ואנשים מיוחדים, ווטרינרים לא שוכחים. כאלו הם לוקה וזוהר ואני שמח שחזרו זו לזה ומאחל להם רק בריאות” אמר ד”ר שביט וציין, כי ישנה חשיבות גדולה להרכבת צ’יפ לכלבים, בדיוק בשל מקרים כמו מקרה זה. 
זוהר איטח בעל הכלבה מספר: “לפני כעשור גנבו את לוקה, כלבת הבורדר קולי שלנו, בת השנתיים, מהגינה של ההורים בראש פינה. היינו עצובים ומוטרדים מה עלה בגורלה. חיפשתי אותה באינטנסיביות לאורך מספר שנים, עד שהתייאשתי. עד שאחה”צ אחד, התקשר ד”ר גיל שביט הווטרינר, שטיפל בכלבה בזמנו ואמר לי ‘זוהר, יש לי בשורה מרגשת, שני חבר’ה טובים, מצאו את לוקה משוטטת, הם לקחו אותה לווטרינר בטבריה, שזיהה את השבב שלה וכך הגיעו אלי, אשמח אם תרצה לקחת אותה חזרה הביתה”. למשמע הבשורה קפצתי משמחה, עזבתי הכול וטסתי מרוגש לפגוש את לוקה שלי, שלצערי נראתה מוזנחת ועייפה מאוד. מיד התקשרתי לאשתי, שכבר עסקה בהכנות לקראת בואה של לוקה הביתה, מקלחת, מכונת תספורת, אוכל וגם שוחחה עם הילדים וסיפרה להם את הסיפור. הילדים התרגשו מאוד והמתינו בצפייה. כולנו בהתרגשות שיא, קילחנו, סיפרנו והאכלנו את לוקה והילדים לא נרדמו עד שתיים בלילה מרוב התרגשות” אומר איטח ומוסיף: “עבורי זו סגירת מעגל של עשור, אני רוצה לומר תודה גדולה לד”ר גיל שביט שזכר אותי לאחר כל השנים האלו ולחבר’ה המקסימים שמיוזמתם נסעו לווטרינר בכדי לזהות את הכלבה ואפילו חיכו לי עם כוס קפה. תודה לכולם” אמר איטח.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here