לעזור לאנשים שחווים קשיים בעזרת תרומות

0
70
תרומות לעמותה
Credit: Pixabay.com

היום יותר ויותר אנשים מחפשים סולידריות, קהילתיות ועזרה הדדית שבעידן שלנו הפכו למצרך נדיר יחסית. אם בעבר השכנים הכירו היטב זה את זה, בילו שעות ביחד- גם הילדים וגם המבוגרים, ידעו הכל (מה שלא תמיד היה חיובי…) אך גם הקפידו לעזור זה לזה ברגעים קשים, היום אורח החיים שלנו לא ממש מעודד קהילתיות וסולידריות בעיקר בגלל העומס והלחץ. עדיין, אם רוצים לעודד קהילתיות וסולידריות אפשר לעשות זאת בכמה דרכים. אחת הדרכים היא תרומות לעמותה שפעילותה נוגעת לכם. עמותת ימין סעד מקדישה את משאביה וזמנה לחולי סרטן עם דגש על ילדים אך גם לחולים אחרים במצבים קשים להם היא דואגת בדרכים שונות. עם תרומה לעמותה כזו  תדעו שעשיתם טוב ועזרתם למישהו, גם אם לא באופן ישיר.

לדאוג לפעילות ענפה וקבועה של עמותה

בתור תורמים, וכמובן גם סכומים קטנים מתקבלים בשמחה רבה ומסייעים מאוד, אתם דואגים לפעילות קבועה וענפה של העמותה. אם מדובר על עמותת ימין סעד, ככל שלעמותה סכומים גבוהים יותר כך היא יכולה להציע מכירת ציוד רפואי בסכומים נמוכים יותר. חולים רבים לצערנו לא תמיד מחלימים לחלוטין מהמחלה אלא נשארים עם בעיות בריאותיות שדורשות ציוד רפואי על בסיס קבוע. כך גם אנשים שעברו תאונה אך נותרו עם נכות וכמובן קשישים סיעודיים שנשארים במצב זה. עבור כל אלה עדיפה קניית ציוד רפואי שיהיה שלהם מאשר השאלתו. מעבר לציוד הרפואי העמותה עושה שימוש בכספי התרומות למטרות רבות הקשורות כולן בחולים כמו הגשמת משאלות, ארגון מחנות קיץ וימי כיף, ימי הולדת, הרצאות ועוד.

לעזור לאנשים לצלוח את התקופה הקשה בחייהם

אם ישנם אנשים שנותרים עם בעיות כאלה ואחרות ולכן זקוקים לציוד רפואי על בסיס קבוע, ישנם לשמחתנו גם את אלה שאצלם מדובר במצב זמני. עבור אלה מיועד השירות של השאלת ציוד רפואי. אם אדם שבר את הרגל וזקוק בינתיים לקביים, העמותה דואגת לכך. כך גם עם כיסא גלגלים ואפילו מיטה סיעודית לתחילת השיקום. אין ספק שהאפשרות לשאול את הציוד ולא לקנות מקלה מאוד ועוזרת לצלוח את התקופה המאתגרת. זוהי תקופה מאתגרת מאוד לא רק מבחינה בריאותית אלא גם מבחינה כלכלית. בתור תורמים אתם מסייעים לכל חולה או משתקם לעבור את התקופה בקלות רבה יותר. אם אתם מעוניינים לסייע לא רק באמצעות תרומה כספית, תמיד ניתן לפנות לעמותה ולהציע את עצמכם גם בתור מתנדבים ולהיות אוזן קשבת לאנשים ברגעים קשים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here