לרגל יום המיחזור הישראלי החל ב-8 לדצמבר: קבוצת BBB יוצאת בשיתוף פעולה עם תאגיד המיחזור תמיר

0
327
צילום: אסף לוי

קבוצת BBB הפסיקה את השימוש בפלייסמטים המונחים על שולחנות, צמצמה את תפריטי הנייר, הפחיתה את השימוש בקשיות שתיה ויצאה בשיתוף פעולה עם תאגיד המיחזור- תמיר במסגרתו מסעדות הקבוצה תפרדנה פסולת – למיחזור

 

לרגל יום המיחזור הישראלי, החל ב- 8.12, מודיעה  קבוצת BBB, הכוללת את רשתות מסעדות ההמבורגרים BBB, בורגרים, מוזס ומוזס שופ,  על נטילת אחריות חברתית תאגידית,  במסגרתו הפסיקה את השימוש בפלייסמטים המונחים על השולחנות בכל מסעדות הרשת, צמצמה את תפריטי הנייר ועברה במרבית המסעדות לתפריטים דיגיטליים, הפחיתה את השימוש בקשיות שתיה ויצאה בשיתוף פעולה ראשוני עם תאגיד המיחזור- תמיר.

עם הפסקת השימוש בפלייסמטים, והפחתת השימוש בקשיות שתייה, מצטרפת קבוצת BBB למאות בתי קפה ומסעדות ברחבי העולם אשר החליטו להילחם בזיהום הנוצר כתוצאה משימוש במוצרים שאינם מתכלים ולהפוך לירוקים יותר, אשר שמירה על כדור הארץ והצלתו עומדים בראש מעייניהם.

בנוסף, הקבוצה החלה לפני מספר חודשים בשיתוף פעולה עם תמיר- תאגיד מחזור האריזות, במסגרתו  מסעדות הקבוצה מפרידות  פסולת וכל אריזות הפלסטיק, מתכת וקרטוני המשקה  יוצאים למחזור.

אהובה תורג’מן מנכ”לית קבוצת BBB: “כקבוצה המובילה בתחומה אימוץ נושא הקיימות הינו חלק מאחריות חברתית שהחלטנו לקחת כאג’נדה ניהולית, המשתלבת באסטרטגיה העסקית וההשפעות החברתיות, הסביבתיות והכלכליות של פעילות למען איכות הסביבה. אנו שמחים להוביל מהלך זה ומקווים שרשתות מזון נוספות בישראל יאמצו אג’נדה זו”.

 

קבוצת BBB, מנהלת בשיטת הזכיינות את רשתות מסעדות ההמבורגרים BBB, Moses, Burgerim, Moses Shop Deli, בכ- 100 מסעדות ברחבי הארץ.

צילום: גבע טלמור

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here