לשחרר לחצים בצורה בטוחה ומזדמנת

0
827
לשחרר לחצים בצורה בטוחה ומזדמנת
קרדיט FREEPIK

כשלחצי היום יום משתלטים על חיינו ואנחנו עוברים אותם לבד, לפעמים כל מה שהנפש צריכה זה לכמה רגעים להניח את הדאגות בצד, לשחרר את הדאגות ולפרוק את הלחצים.

סטוץ נוצר בדיוק לשם כך.

אז איך מנהלים סטוץ בטוח והיכן נמצא למצוא את אלו שגם הם מעוניינים בקשר לא מחייב?

כל התשובות מחכות לכם ממש כאן.

דרכים לשחרור לחצים והפגת מתחים

קיים מבחר עשיר ביותר של דרכים בהן ניתן לשחרר לחצים ולהפיג את הסטרס שנוצר מחיי היום יום.

חלק מהאנשים יבחרו להירגע בטיפול ספא מנפקים שלאחריהם יטבלו בג’קוזי, חלקם יעדיפו להתמקד בספורט וחלקם יבחרו בדרך פחות קונבנציאולית על ידי ניהול קשר מזדמן המוכר בשמו – סטוץ.

איפה ניתן למצוא סטוץ

ישנן מספר אפשרויות למציאת סטוץ להיום וכל אפשרות מגיעה עם היתרונות והחסרונות שלה.

אפשרות ראשונה: סצנת חיי הלילה: פאבים, מועדונים, ברים, מסיבות טבע וכל מה שמעורב בו מוזיקה ואלכוהול הינם מקור קליל למציאת סטוץ. היתרון באפשרות הזאת היא שחלק גדול ממי שנמצא שם פתוח לאפשרות ואף חלקם יגיעו מכוונים במטרה אליה, דבר זה מקל על החיפוש החיסרון באפשרות הזאת היא שכנראה המפגש שלכם יתחיל ויגמר בתא מלוכלך או בחניה.

אפשרות שניה: אתרי היכרויות – רחבי הרשת יש מבחר עצום של אתרים שמציעים לכם הכרויות סטוצים בהקלקת כפתור וכל זה מבלי לצאת מהבית. היתרון הוא ברור אתם יושבים בכורסה הנוחה שלכם עם הכוס קפה ביחד ומדפדפים בפרופילים עד לבחירת האחד שיקפיץ לכם את הדופק ואת הדמיון כיצד יראה לילה אחד ללא התחייבות עימו. החיסרון בדבר היא שלא תמיד אותו משתמש יהיה במצב זמין כאשר תשלחו אליו הודעה דבר שבהחלט יכול להרוס את המומנטום שבניתם בראשכם.

אפשרות שלישית: מפגשי פנויים פנויות- מקבוצות פנויים פנויות שנפגשות לערב אחד אינטנסיבי שבו כל חמש דקות מתחלף סבב זוגות שנפגשים בשולחן ועד לקבוצות שלמות שמתארגנות לטיולי שטח ליום יומיים. כולם נמצאים שם מאותה סיבה גם הם רוצים למצוא את האדם שבשעה קשה ניתן להניח עליו את הראש ומקובל עליהם לגמרי שהנחת הראש הזאת תיעשה למפגש מזדמן ויחיד.

החיסרון הבולט הוא שבהצטרפות לקבוצה כזאת נוצר שיח וקירבה כאשר מבלים זמן עם האדם ויכול להיות שרגשות יכנסו למשחק

איך לשמור על עצמכם לאחר הסטוץ

להכיר לסטוץ ולבצע אותו זה בדרך כלל החלק הקל מה שיכול להקשות עבור הרבה אנשים זה מה שמגיע אחרי הסטוץ.

כאשר האדרנלין יורד בגוף ואותו האדם שחלקתם איתו מפגש מזדמן יצא מדלתכם מגיע השלב של החשבון נפש.

הראש מתחיל לעבוד שעות נוספות ומעלה תהיות כמו : האם זה היה שווה את זה? האם אני לא יכול לייצר בחיים שלי יותר מאשר מפגש אחד? האם אני בורח ממחויבות? הבדידות שנותרת איך להתמודד איתה ועוד מגוון שאלות.

הדרך לשמור על עצמכם כאשר אתם נכנסים לסטוץ היא להגיע למצב הזה ממקום של הבנה והסיבה האמיתית מדוע לרגע נתון זה בחרתם סטוץ ולא ליצור מערכת זוגית,על איזה פרמטר זה יושב אצלכם כרגע.

לסכומו של דבר אין שום רע או פסול להרשות לעצמך להשתחרר גם על ידי מפגש מזדמן כל עוד יודעים לעשות את זה חכם ובטוח.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here