לשפץ נכון את הנכס

0
198
רישיון קבלן
קרדיט https://www.rishum-kablanim.co.il

רישום קבלן שיפוצים הינו תהליך בעל חשיבות אדירה, ישנם מספר תהליכים חשובים בשביל לבצע את התהליך בצורה נכונה וטובה והם:

  • להקפיד למלא את כל הפרטים- להקפיד על עדכון הפרטים מלאים שלך ועבודתך כקבלן, טופס לא מלא או ריק יוחזר וייחשב כטופס שלא הוגש.
  • בקשה לסיווג או שינוי סיווג- ישנם חמישה סיווגים שונים, כאשר הסיווג הראשון מייצג את הדרכה הנמוכה ביותר והחמישי הגבוהה ביותר, תקנות הרישום של הקבלנים הן אלו שקובעות את הסיווג המקצועי והכספי של הקבלנים כמו כן גם את דרגת הסיווג שלהם.
  • בקשה חוזרת- אם קבלן הגיש בקשה ובקשתו נדחתה, יש באפשרותו את האופציה להגיש שוב את המסמכים לבחינה מחודשת, יצטרכו לעבור 60 ימים לאחר מועד הדחייה הראשון. לשם כך תוכלו לשכור את שירותיה של חברת קומות רישום קבלנים אשר לה 15 שנים של ניסיון בתחום הרישום של קבלנים בכל הענפים ובכל הסיווגים, העלאה סיווג לקבלן רשום ועוד, החברה היא מומחית בתחום והיא תעשה כל שביכולתה על מנת לדאוג לקבלנים.

קניית דירה חדשה

בשביל לקנות דירה חדשה או לעשות שיפוץ בנכס שלכם חשוב שתיקחו לשם העבודה קבלן רשום. קבלן רשום הינו קבלן אשר יש פיקוח על עבודתו ושאכן יש לקבלן שלכם את הידע הנדרש לתחום שבו הוא עוסק, כמו כן ישנו רשם קבלנים אשר הינו נציג משרד הבינוי והשיכון והוא אחראי לרישום הקבלנים בפנקס המיועד לכך, במידה והקבלן לא עומד באחד מהתנאים רשאי הרשם לדחות את בקשו ואף לנקוט בתהליכים חמורים יותר.

דרגות חשובות בבנייה

סיווג קבלנים מתחלק ל5, שהסיווג הראשון הוא כאמור הנמוך ביותר ואילו החמישי הינו הגבוהה ביותר לדרגות הסיווג משמעות רחבה על הקבלנים שכן ככל שהדירוג של הקבלן גבוהה יותר כך הוא יכול להרוויח יותר כסף ולעבוד במבנים גדולים יותר ובעבודות גדולות יותר. את בקשות הסיווג רצוי להגיש באמצעות חברות אשר מתמחות בנושא ויודעות להדגיש ולמלא את הפרטים בצורה מדויקת, לשם כך תוכלו לשכור את שירותיה של חברת קומות רישום קבלנים אשר מתמחה בהעלאת סיווג לקבלן רשום, תיווך בין קבלנים ופרויקטים, הנפקת אישורים לפועלי שטחים ועוד, חברת קומות קיימת מעל 15 שנה והיא תעשה את הטוב ביותר שלה עבור כל קבלן וקבלן. לפרטים נוספים צרו קשר במספר הטלפון: 073-2158309 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל פנייה בנושא.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here