מארגנים חופשה משפחתית? כמה פרטים חשובים שצריך לבדוק

0
236
אטרקציות באילת
קרדיט https://funtasy.co.il/

פעילויות לילדים באילת

כל הורה יודע שכאשר מארגנים חופשה משפחתית, חשוב לדאוג לאטרקציות מלהיבות שיעסיקו את הילדים, יעזרו לכם לצבור חוויות וליהנות. כשגדלים מה שאנו זוכרים מהילדות שלנו יהיו אותם חוויות מעשירות ומדליקות שילכו אתנו קדימה לאורך שנים. אם אתם מארגנים חופשה משפחתית באילת סביר להניח שתרצו לחפש פעילויות לילדים באילת ואולי אפילו כאלה שיעסיקו ויעניינו גם אתכם או לפחות יאפשרו לכם לעסוק בדברים אחרים באזור בזמן שהם במתחם הפעילויות. מתחם שכזה תוכלו למצוא בקניון אייסמול באילת במתחם הפאנטזי מהענק והאטרקטיבי שם תוכלו למצוא פעילויות לילדים, בני נוער ומבוגרים כאחד, לבלות יחד, לצבור חוויות, להצטלם ועוד.

מגוון פעילויות לילדים באילת במתחם הפאנטזי שאתם לא רוצים שהילדים שלכם יפספסו:

  • מרוץ מכוניות ARACE – סימולטור מדהים שבו הילדים נכנסים למרוץ אמיתי בתוך מסלול מרוץ אמיתי מיניאטורי ומכוניות מיניאטוריות. הם אולי יושבים בסימולטור אולם הוא יכניס אותם ממש אל תוך המכונית והמסלול כך שהם יוכלו לנהוג כמו במכונית אמיתית.
  • המנוף האנושי – ילדים אוהבים חטיפים, פרסים והפתעות מדליקות – באמצעות המנוף האנושי תוכלו לקשור את הילדים למנוף שעבר את מכון התקנים והילדים הנמצא על המנוף מנווט על ילדיכם באמצעות מערכת מחוונים צדדית ותוכלו להנחית אותו במרכז קופסה מלאה בפרסים, הפתעות וחטיפים שונים שיוכל לתפוס ולהרוויח.
  • מקספלייט – סימולטור מדליק וחדשני שיעלה אתכם על רכבת הרים או אפילו על חללית או מטוס קרב ויאפשר לכם לחוות מציאות מדומה בלתי נשכחת, מלאת לופים וסיבובים וכמובן הרבה כיף.
  • סימגול – הילדים שלכם אוהבים כדורגל? בואו לנסות להבקיע גול לרובוט המדליק והמהיר שלנו ולנסות לזכות בפרסים.
  • קורת הפחד – הילדים שלכם אמיצים מספיק ללכת על קורה בגובה 120 מטר? משחק מציאות מדומה מדליק במיוחד שיבחן את מידת האומץ של הילדים שלכם.
  • קולנוע 7 ממדים – תוכלו לבחור מבין מגוון סרטים קצרים מדליקים ומגוונים ולחוות את הכיסאות הזזים, הריחות, הדגדוגים, הרוח והדמויות יוצאות לכם ממש מול הפרצוף כאילו אתם חלק מהסרט עצמו.

אטרקציות באילת – הכל במקום אחד

לסיכום; מתחם פעילויות לילדים באילת פאנטזי, ישמח להזמין אתכם ליום כיף באילת מדליק ובלתי נשכח שיעסיק אתכם ואת הילדים שלכם שעות רבות. אם אתם מחפשים מידע לגבי אטרקציות באילת בהחלט הגעתם למקום הנכון. צרו קשר עוד היום בטלפון 08-9118282

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here